Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok valami arany középuta...

Tudnátok valami arany középutat ajánlani a 10 ezer ft-os Iphone töltőkábel és a kínai (aliexspresse) iphone töltőkábel között?

Figyelt kérdés
Nagyon soknak találok 10 ezer ft-ot egy kábelért viszont a Kinából rendeltek meg nagyon hamar tönkremennek és gyakran ki is írja, hogy "nem támogatott" tehát nem is tesz túl jót a telefonnak. Van vajon középút vagy ha jót akarok meg kell vennem 10 ezerért?

2020. jún. 10. 12:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Honnan veszed, hogy csak végletek léteznek? A webáruházak tele vannak (jónak tűnő) Lightning kábelekkel, csak körül kell nézni.
2020. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

Egyes a "középút" szó jelentését ugye érted? Csak mert pont hogy nem végletekben gondolkozik, lévén nem akar sem túl olcsó gagyit, sem pedig a legdrágábbat. Egészen elképesztő ez a szellemi szint, ami áthatja az egész társadalmat.



Kérdező, én helyedben Hardveraprón néznék szét. Új, eredeti lighting kábelt kapsz, töredék áron.

2020. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Kerestem is neked egyet, parancsolj. Kettőszázöt pozitív értékelése van az eladónak, és nulla negatív:


[link]

2020. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
1. vagyok, jogos, kedves kérdező nyilván nem végletekben gondolkodik, különben nem tette volna fel a kérdést, bár én azzal kezdtem volna, hogy mondjuk rákeresek arra, hogy iphone kábel vagy lightning kábel. A Belkinnek pl. elég jó kábelei vannak.
2020. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%

Anker márka.

Nagyon jó minőségű kábeleket/töltőket/powerbanket csinálnak. Csak ajánlani tudom.

2020. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
De jó, hogy itt is megjelent egy lepontozó agyhalott. Ide is kérhetnék?
2020. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
De jó, hogy itt is megjelent egy lepontozásért rinyáló lúzer, akinek a legnagyobb sikere az életben, hogy a Gyakori Kérdések weboldalon nagy százalékot ért el.
2020. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván. Ezzel szoktam dicsekedni, ha találkozom valakivel. De az Anker-es kolléga pl. 0%-on volt, amikor nyomtam neki egy zöldet, pedig nem is hallottam a márkáról. Részemről a téma lezárva.
2020. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja, és ennek az agyhalottnak meg az a legnagyobb élvezet az életben, hogy a gyakorin lepontoz másokat. Nem irigylem, inkább vagyok rinyáló lúzer.
2020. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz megállapítani, melyik a tényleg valós apple termék, erre is azt írja pedig egyértelmű hogy nem az

[link]

2020. jún. 10. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!