Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám előhozni a...

KmsRys kérdése:

Hogyan tudnám előhozni a recovery menüt Nokia TA-1032 Android 9 Pie telefonon?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem használtam bizonyos okok miatt. Most hard resetet szeretnék rajta csinálni, és újból használatba venni. A problémám a következő: kikapcsolt állapotban egyszerre nyomom a bekapcsoló + hangosító gombot, amit elvileg egészen addig kéne nyomva tartani, amíg be nem jön a menü (ha hamarabb elengedem, akkor kikapcsol a telefon). Igen ám, de a recovery menü helyett egy halott android figurát mutat, alá pedig az van írva, hogy "Nincs parancs".


Már életem során 2-3 androidos készüléket tudtam hard resetelni ugyanígy, de ezen valamiért nem jön be az a menü. Hogyan tudnám előhozni a recovery menüt? A telefonon android 9 pie fut, gyárilag android 7 nougat volt rajta.



2020. jún. 11. 12:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
UI: láttam egy videót és egy leírást, miszerint a töltőt is be kell dugni közben, az akkumulátor meg 96%-os szinten volt, szóval azzal sincs gond.
2020. jún. 11. 12:28
 2/11 anonim ***** válasza:

" Igen ám, de a recovery menü helyett egy halott android figurát mutat, alá pedig az van írva, hogy "Nincs parancs"."

Te nem a recovery-t hoztad elő, hanem a fastboot módot.

Húzd ki a töltőt és próbáld meg úgy.


Itt lépésről-lépésre le van írva:

[link]

2020. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ui.: nem olvastam végig, mégis kell (elvben) a kábel. De egy próbát megér!
2020. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pont ez a leírás az, ami alapján csináltam, sajnos nem válik be. Ha töltő nélkül próbálom, akkor csak simán bekapcsol a telefon.
2020. jún. 11. 12:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Értem. Mennyire fontos ez neked?
2020. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Most nagyon fontos lenne, mert egy appot le kellene töltenem sürgősen, amit a régi tabletemre nem tudok, telefonnak jó egy nem okos készülék is (most olyat használok), de tényleg kéne most, viszont addig semmi szín alatt nem akarok vele csinálni semmit, amíg le nincs pucolva az egész...


Néztem videókat, leírásokat, hogy kell átugrani a no command képernyőt, de pont ezen a telefonon nem működik! Egyre idegesebb vagyok, mert már régóta próbálom, és nagyon kéne már!

2020. jún. 11. 13:05
 7/11 A kérdező kommentje:
A kis huncut! :D Amikor a Nincs parancs felirat van, akkor le kell nyomni a bekapcsoló gombot, lenyomva kell tartani, és közben egy pillanatra megnyomni a hangerő fel gombot, és bejön a menü! :D Bár rájöttem volna hamarabb!
2020. jún. 11. 15:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Ok, hogy reset -elni akarod, de nem érne meg egy próbát az, hogy "rendesen" a menüből teszed ezt meg (már ha be tudsz lépni)?


Beállításokban keress rá a "gyári beállítások visszaállítása" opcióra. Érdemes lehet előtte kijelentkezni az összes fiókból a rendszerben...



Egyébként kikapcsolt állapotból így kell:


[link]

2020. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, én a beállítások beli resetelésben nem bítok meg anyira, mint a bootloaderből történő resetelésben. Egyébként már rég sikerült.
2020. jún. 15. 17:08
 10/11 A kérdező kommentje:
*bízok *annyira
2020. jún. 15. 17:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!