Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 vagy Honor 8s?

Iphone 6 vagy Honor 8s?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
iPhone 6 2020-ban? :D
2020. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Honort nem simerem de Iphone 6/6s-t én nem vennék már 2020-ban.Ha jól gondolom a Honor 8s sokkal frisebb teló és egész jó visszajelzéseket hallani róla.Másrészről ha esetleg eddig nem Iphone-t használtál akkor nem tartom jó ötletnek, hogy pont a 6-al indíts 2020-ban.Csak azt fogod gondolni, hogy szar.De mondjuk ha ismered már az Iphone-okat és inkább ahhoz húz a szíved és ennyi az árkategória akkor azért nem egy rossz döntés a 6 sem.
2020. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
ne vegyél semmiképpen Iphone 8-nál korábbi iphone-okat... szörnyű az aksi és a tárhely... inkább olvass utána, ha a Honor 8s-nek milyen az akkumulátora meg ilyenek
2020. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Én vennék simán iPhone 6-ot 2020-ban, nem tudom miért van ezzel ki ennyire mindenki. Abból is van 128GB-s változat, ha az akksi szar akkor 10 ezerért kicseréltetheted egy vadonatújra és kész. Nekem ez idáig egy 6S volt és most odaadtam a tesómnak, hogy használja tovább. Ha jó kezekből származik nincs vele semmi baj.
2020. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még akkor is, ha megkímélt a telefon, tényleg vennél most egy 5 éves modellt úgy, hogy legalább még 2 évre tervezel vele? Oké, értem én, hogy az Apple elvileg tartós, de 5 év plusz még 2 már nagyon sok idő. Akkor már inkább a Honor.
2020. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nehéz nehéz

én szivem szerint egyiket se

honor ez fillérekért van

iphone 6 meg egy őskövület

2020. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek azokkal, akik jónak mondják a kis hatost is, de tegyük hozzá: csak ahhoz képest nagyon jó. A kevés ram egyre inkább a háttértárra fogja tolni a melót, és be fog rogyni a dolog. A böngészők egyre kevésbé férnek bele, és ha még egy-két appot használsz, mert végül is minek adtál ki annyit zsebasszisztensre, akkor garantált, hogy kevés lesz. Emiatt nem ajánlom az SE vonalat se. :) Inkább egy ünnepeltebb kínai név az Android gyötrelmeivel és tegyük hozzá: szabadságával.
2020. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!