Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy oldhatom meg, hogy a...

Hogy oldhatom meg, hogy a telefonom rendesen fókuszáljon?

Figyelt kérdés

A telefonom kamerája két opciós vagy egy teljes szélességű, vagy akármilyen nsgyításnál egy kisebb, de ez utóbbi 5 centiméteres távolságra fókuszál, ezért homályos. Az automatikus is ez, szóval msger alkalmazásból nem tudok csak selfit csinálni.

A telefon nagyjából új, első pár hónapban nem volt ilyen.

Valamint fókuszál, csak nem méterekben gondolkodik, hanem centikben.



#Utálomeztaszart #Eztökfontosplsplspls #Plshelpfosateló
2020. jún. 12. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen mobilod van?
2020. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valami samsung A40 valami.
2020. jún. 12. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ejtetted már el?
2020. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek volt ilyen gondja a telefonjával, hogy nem fókuszált. Vettem a fáradságot, utánaolvastam helyette neten, hogy ismert-e ez a probléma az adott telefonnal. Google: Samsung A40 focus problem (neki nem ez volt, de a lényegen nem változtat). Ki is dobott egy csomó fórumot, ahol erről beszélgettek. 1 perc után megvolt a megoldás: meg kellett kocogtatni, pl. óvatosan nekiütögetni egy asztallapnak. Neki ettől helyre jött, de ez nyilván nem garancia semmire.

Kicsit utánaolvastam a az A40-esnek is. Többen számoltak be hasonló problémáról, de itt a kocogtatós megoldást nem olvastam. Helyette factory reset meg minden volt, de nem javult meg ettől mindenkinél. Ha garanciális még, érdemes szervizbe vinni.

2020. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!