Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha függetlenítem a mobilom...

Ha függetlenítem a mobilom nem a szolgáltatónál(Telenor), akkor azt megfogjak valahogy tudni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 07:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert kedvezmémyesen vettem 100 ezerrel kevesebbért. És el szeretném adni. Samsung S10
2020. jún. 13. 07:19
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Már jó ideje nem árulnak sehol szolgáltató függő telefonokat. Előbb próbáld ki másik kártyával mert szerintem már eleve független.
2020. jún. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Már jó ideje nem árulnak sehol szolgáltató függő telefonokat"


ezt honnan veszed?


3 szolgáltatóból 2nél van a portfólióban függő telefon


kérdező: nem tudják meg

2020. jún. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megfogják és elejtik.
2020. jún. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudják meg.

A szolgáltatónak a legkissebb problémája is nagyobb annál, hogy ki hogyan függetleníti a telefonját.

Ha már ki van fizetve, vagy rendesen fizeted, akkor nincs baj, és azt csinálsz a telefonnal, amit csak akarsz.

2020. jún. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó de kedvezményesen vettem(vegtorlesztes) igy 87 volt valamrnnyivel tobbert akatom eladni ehhez viszont fuggetleníteni kell. akartam naluk erre meg mondtak hogy fizessem ki a teljes osszeget. est ezt akarom elkerulni, mert igy nincs ertelme eladni utana meg ennek az egésznek. szóval igy se jonnek ra hogy magyaran kicseszek veluk?
2020. jún. 13. 08:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó, milyen szép, becsületes a magyar mentalitás.


Nem fogják megtudni, de miután eladtad, a részleteit ugyanúgy fizetned kell, azt tudod? Mert különben letiltják a hálózatról, aztán majd akinek eladtad, jön vissza reklamálni.

2020. jún. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bp1985 ***** válasza:
100%
Maga a függetlenítès illegális, illetve a garancia is bukó. Tehàt akinek eladod, lesz egy garancia nèlküli telefonja 100.000 ft-èrt. Èn biztos nem vennèm meg.
2020. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!