Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magneses telefontok rontja a...

Magneses telefontok rontja a telefon minoseget?

Figyelt kérdés
Iphone SE 2020 telefonom van. Vettem neki egy magneses elol is zarodo telefontokot es most reggel kiirta a telefon hogy a magneses telefontok ronthatja a kamera minoseget. Most nagyon ideges vagyok nem tudtam eddig errol, a telefontok is draga volt.. nagyon feltem ezt a telefont es most nem tudom mit csinaljak.. ne rakjam ra? Tenyleg tonkretenne a kamerat?

#telefontok #Iphone SE 2020 #Mágneses telefontok
2020. jún. 13. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem teszi tönkre.
2020. jún. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor miert irja ezt ki? Nagyon jo a kameraja es nagyon felek hogy tenyleg tonkreteszi
2020. jún. 13. 09:31
 3/8 anonim ***** válasza:
2020. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A mágneses tokban nincs mágnes!

Ezekben a tokokban csak egy vékony fémlap van amit magához tud vonzani a mágneses tartó! Szóval nincs kitéve a telefon semmilyen veszélynek!

2020. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor miert van az leirva az Apple oldalan is hogy ronthat rajta? Hatrahajtottam a toknak az elol levo felet es kijelezte
2020. jún. 13. 12:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ha félsz az ilyesmitől akkor vegyél olyan előrehajtós tokot amiben nincs mágnes 🤦
2020. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
Nem teheti tönkre. A kamerához meg végképp semmi köze a mágneshez. Egyedül az iránytűt és a mágnesességszenzort befolyásolja (mivel ezek eredetileg a Föld mágneses mezejét érzékelnék, ha nem zavarná meg őket a mágnesed), de ennek sincs semmi károsító hatása...
2020. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2020. jún. 15. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!