Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone--nál miért csak...

A Vodafone--nál miért csak fekete telefonok vannak? Lehet rendelni mas szinűt a szolgáltatón keresztül?

Figyelt kérdés

Vodafone-os vagyok es lejárt a 2 ev hűségem. Szeretnék uj telefont viszont feketében nagyon nem tetszik. Valaki járt így már? Es van lehetőség rendelni pl fehérben ott a Vodafone-nal? Ez kb mennyi idő lehet?


Koszonom a valaszokat!



2020. jún. 15. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen színben szállítják az adott telefont a szolgáltatónak. Nekünk sikerült venni arany színűt is a Vodától. A Telekomnál valóban nagyobb a választék e téren.
2020. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a huawei telom mokka barna, most xiaomit fogok venni keket
2020. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
11%
Mert most ez a divat. A polkorrektség miatt. Tegnap láttam, hogy az afroamerikai baletteseknek elkezdtek külön barna balettcipőt gyártani.
2020. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Azért tartanak feketét, mert azt tuti el tudja adni. Semmi köze a polkorrektséghez. Ha van neki raktáron egy rózsaszín azt nyilván nem tudja eladni annyi embernek mint ha feketét tart. Akinek meg nem tetszik a színe annak ott vannak a tokok. Legtöbb bolt így számol mert egy adott modell max egy év után kuka. Kijön az új és kb senkinek nem kell a régi. Ha nem tudja eladni megszívta.
2020. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak fekete telefonok vannak! Gyártó függő! Huawei telom van Auróra kék színben.
2020. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!