Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia telefon nem csörög?!

Nokia telefon nem csörög?!

Figyelt kérdés
Nagymamámnak van egy nokia telefonja, amit ma 5-6x hívtam és hiába látszik a képernyőn ha hívja valaki, nem ad ki hangot. A hangerő maxon van, úgyhogy ez nem opció. Fogalmam sincs mi problémája lehet, tudna valaki segíteni?

2020. jún. 15. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem némitotta le esetleg? Vagy esetleg már régi a telefon

Sajnálatos,hogy a Nokia ilyen mélyponton van pedig a 90-es évektől kezdve a 2000-es évekig igen drága de minőségi csúcsmodelleket gyártott és a legkeresettebb telefonmárka volt

2020. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most kipróbáltuk, hogy ha a vezetékes telefonról hívjuk, akkor csörög-e. És csörgött. Mármint hangosan. Amikor ismét én hívtam, nem volt hangja, csak a kijelzőn látszott.
2020. jún. 15. 15:47
 3/6 A kérdező kommentje:
UPDATE: Ha apa hívja is csörög. De ha én hívom, nem. WTF.
2020. jún. 15. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes lehet, hogy akkor le vagy némitva
2020. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És azt hogy tudnánk feloldani? Mert pl ha én hívom akkor van egy kis karika áthúzva, ha más, akkor nincs. Nem tudom, hogy ezt hogy lehetne feloldani, lehetséges csak elnyomkodott valamit mammer😂
2020. jún. 15. 16:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Naa embik, minden okés van, figyeltekben volt a számom 😂😂
2020. jún. 15. 16:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!