Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonon megoldható,...

Mobiltelefonon megoldható, hogy a fotózás pillanatában egy másik mappába is mentse a kép másolatát?

Figyelt kérdés

Azért kellene nekem ilyen, mert szeretek ritka sportkocsikat fotózni (pl. Ferrarit, Bentleyt, Lamborghinit), nagyon örülök ha sikerül egy ilyen ritkaságot lencsevégre kapni, de sajnos balszerencsés vagyok és sok a bunkó, paraszt tulajdonos (jó eséllyel maffiózók, adócsalók) aki kitörölteti velem ott a helyszínen (holott hozzáteszem a jog nem tiltja gépjármű fotózását amíg mindez közterületen történik, a rendőr sem szólt még soha érte pedig sokszor láttak már engem is meg mást is fotózni sportkocsikat).

Erre akarnám megoldásnak hogy ha egy fotót készítek, azt azonnal mentse ne csak a Kamera mappába, hanem egy másik, alternatív mappába is. Így ha a tulaj ki is törölteti velem a fotót, az megmaradna a másik mappában. Létezik ilyen program vagy bármi megoldás?



2020. jún. 15. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Van olyan program vagy beállítás hogy azonnal elmenti a képet egy felhőszolgáltatásba is.
2020. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha nincs mobilnetem?
2020. jún. 15. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Lőj gyorsan egyet az autóról, egyet(vagy többet) az autó fölé és még egyet az autóról. Ha kitörlöd az utolsót amin az autó van a következőn már az látszik amit az autó fölé lőttél. Előtte meg ott lesz a verda.

Vagy sumákolj, állj meg, tégy úgy, mintha telefonálnál, közben kamera beélesítve és amikor az ipse épp nem figyel katt.

2020. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam van olyan mappa a galériában hogy nemrég törölt képek. Abban megmaradnak egy ideig. Android 10.0
2020. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!