Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Írnátok ilyen szolgáltatót?

Írnátok ilyen szolgáltatót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan szolgáltató érdekelne,ami olcsón ad mobilnetet.


Sajnos a digi nálam nem játszik,mert nincs ott előfizetésem.

És enélkül úgy tudom nem is lehet.



#internet #Telenor #Vodafone #UPC #mobilnet #apple,samsung,huawei,nokia
2020. jún. 15. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vodafone...

A #jódolgok ingyen ad netet😂

2020. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen a Telenornak volt párezerért 100 GB, azaz kvázi korlátlan mobilnete. Nem tudom most van-e hasonló a kínálatban.
2020. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Voda nem nagyon érdekel mert egy adag sz*r
2020. jún. 15. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor sok választást nem hagytál: Telenor, Telekom. Nézd meg az ajánlatokat és válassz.
2020. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vodát nem ajánlom, már alig várom, hogy válthassak nyár végén
2020. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Mi bajotok a Vodafone-nal? Szerintem egy jó ár-érték arányú szolgáltató.
2020. jún. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 árban tényleg nem vészes annyira.. Én lassan 5 éve vagyok náluk, nekem nem éri meg. A Telekomnál közel 3000 forintért van olyan csomag amibe majdnem minden korlátlan amit én használok (Facebook és egyéb közösségi oldalak, Apple Music), meg nekem az nem tetszik, hogy nagyon nincsenek készülék kedvezmények. Pl egy iPadet úgy tudtam volna kihozni (a készülék egy összegben 130e lett volna), ha 130e előleget fizetek, mert nem vagyok hitelképes. Közel 5 éve vagyok Vodas, mindig időben a fizettem a közel 6000-es számlát, de volt hogy 11-et is 2 évig. A Telekomnal fél év után ki tudsz hozni 0 Ft-ért.. Szóval nekem ezért nem tetszik a Voda. A másik, hogy én Apple-ös vagyok, és néhány iPhoneon és iPadon kívül nincs semmi. Sem Apple Watch, sem tokok, sem AirPods (EarPods). Nekem ez fura a 21.századi telefon szolgáltatónál.
2020. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!