Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhonet szeretnék venni....

IPhonet szeretnék venni. Barátaim le szeretnének beszélni róla. Azt mondják, hogy már nem menő. levan maradva? Androidos telefonok is már jók. Nem fagynak le pl.

Figyelt kérdés

2020. jún. 15. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Nekem egész életemben Android-os telefonjaim voltak. Fél éve vettem meg az első iPhone-omat (8-as), sokkal több bajom van vele mint az Android-osokkal volt. Azok nekem sose fagytak le, ez meg random kikapcsolgat, van hogy naponta 3-szor, vagy hogy meg csak két hetente egyszer.

Menőnek én nem érzem az iPhone-t, régen se tűnt annak. Lemaradva egyáltalán nincs.

2020. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes, nekem Iphone 7 van és az aksi időn kívül minden jó. Nagyon stabil, gyors, megbízható, egyszerű és nagyszerű. Ugyanakkor egy android után nevetségesnek fognak tűnni a kávák, meg az aksi kevés lesz, de megszokható.
2020. jún. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nincs lemaradva. Mondjuk melyik iphone? Ha a legújabb akkor az egyik legjobb teló a világon ha nem a legjobb egy iphone 6s meg már lehet tényleg le van maradva
2020. jún. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

aki droidról vált iPhonera az szívni fog kicsit, mert teljesen más filozófia alapján van felépítve a rendszer és sokszor nem tűnik logikusnak, hogy mi miért úgy működik ahogy. De aztán rájössz, hogy jééé miért nem így működik minden más telefonban is?


jó az iPhone most is - az hogy menő-e vagy sem az már más kérdés.

Amikor indult az iPhone akkor sokkal előrébb volt a droidnál, sőt még nem is volt droid. Az iPhone mintájára kezdték olyannak fejleszteni mint amilyen most. Az is igaz, hogy felzárkózott a droid az iPhone szintjére kb. Mondjuk kellett neki 12 év :D


Jó az iPhone, de ne droidos szemmel nézd és ne droidos szemlélettel akard használni, mert akkor szenvedős lesz.

2020. jún. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Alex Fly ***** válasza:
83%

Nos... Nézd meg, mik voltak az Android újdonságai kb. 3 évvel ezelőtt - és megkapod a legfrissebb iPhone feature-öket...

Hogy menő-e, az annyit számít, mint egy pár dingókutyavese. A lényeg, hogy az igényeidnek megfelel-e; amennyiben megelégedsz a szolgáltatásaival, akkor aztokat szinte minden körülmények között megbízhatóan használhatod. Ha nem, akkor nem az a neked való készülék...

2020. jún. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Morzsi007 ***** válasza:
92%

Óvodás duma, hogy menő vagy nem menő egy iphone meg, hogy le van maradva. áruljátok már el miben van lemaradva? Az összes telefon ugyan azt tudja, márkától függetlenül. Már ha egy kategóriát nézünk. Nekem pl egy Androidos telefon sem menő, ázsiai fejlesztés az összes, gagyi hatása van, pedig biztos nem azok. Kinek mi. Sokan a BMW-t tartják menőnek, nekem nem az, a Porsche az menő számomra, hogy a németeknél maradjunk.

12 éve volt, hogy megvettem az első iphone-om. Ez alat egy kezemen meg tudom számolni, hányszor fagyott az ios, csak a 3G 2009-ben 1x, azóta családban sok almás készülék jött be. Nekem pl az Android működése bonyolult, nem logikus és sok felesleges gomb van rajta.

Természetesen az iphone-oknak is van negatív tulajdonsága, legjobb, tökéletes telefon nincs. Valakinek bejön a váltás Androidról ios-re, valakinek nem. Ha menőnek hitt telefont akarsz és sok pénzt akarsz kidobni az ablakon, akkor legyen jó drága 11 Pro Max vagy egy Fold. Ezekkel villoghatsz. Egyébként egyikre sincs szükséged.

2020. jún. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Az a probléma vele csak, hogy direkt lassították a telefonokat a használók tudta nélkül, hogy a nép megvegye az újabb kiadásokat. Emiatt fizettek is nem kicsi summát.
2020. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
nekem nem fagynak be az androidos telefonom,tabom.de ėn nem szeretem egyåtalån az apple termėkeit.tul árazott mindegyik.
2020. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Morzsi007 ***** válasza:
38%

7/8

Lassították őket, mert túl gyors volt az android társaihoz képest. :-). Viccet félretéve, ez nem volt szép húzás, de a gyakorlatban csak a nagyon régi tulajoknál volt inkább probléma. Ugye egy iphone 5-6 évet is elmegy frissítéssel, ez más platformra nem mondható el.

8/8 Van a családban Huawei tablet. Azon droid fut. Egy 5 éves ipaddel sem szabad összehasonlítani, katasztrófális kezelés, lassú, na meg a play áruház. Én nem ehhez vagyok szokva, csak felidegesítem magam, mennyire sz.rul működik a rendszer. Szóval, ha megbízhatóbb készüléket akarsz droid vonalon, akkor ott is mélyebben a zsebedbe kell nyúlni. Hogy mennyire tartja magát használtan, az is sokat elárul a termékről. 18 évesen lehet androidot választanék, de így közel a 40 felé stabil, egyszerű, gyors, megbízható készülékre van szükségem, amit nem kell szögelni.

2020. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Ki vesz úgy telefont, hogy menő-e, vagy sem? xDD Ez nagyon bölcsis felfogás.


iPhone kell neked, ha:

-Szeretnél akár fél évtizeden át szoftverfrissítést (ha a legújabbat veszed)

-Biztonságot (az előbbi miatt főként)

-Kényelmet, rugalmasságot (ha van McBookod pl., continuity működik)

-Sebességet (mivel kevés telefonra kell rendszert optimalizálniuk, így ez jobban is működik)


Persze meg kell fizetni azért érte, dehát ez az ára.


Ha viszont sokallod az árát, vagy több feladatot ellátni képes, jóval testreszabhatóbb, SD-kártyás bővíthetőséggel ellátott, etc. telefont akarsz, akkor vegyél Androidot.

2020. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!