Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonnal járok jobban?

Melyik telefonnal járok jobban?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok éppen. Jelenleh egy huawei p10 lite telefonom van kicsit több mint 2,5 éves, sajnos az aksija már nem az igazi, így jobb döntésnek látom lecserélni. Nagyon gondolkozok, melyik lenne a legjobb választás ami ár érték arányba megfelelő.

Ami szimpatikus volt számomra az a huawei p30 vagy p30 lite, ezen felül szemezek a p40 szériával is ám nem tudom mennyire lenne szokatlan megszokni, hogy nincsenek rajta google szolgáltatások, én még sulizom aztán tartok attól, egyes szolgáltatások hiánya miatt cslódást okozni a telefon.

Szerintetek milyen telefont érdemes venni 2020-ban a fentieken felül is írhattok tippeket (iphone, samsung stb)



2020. jún. 16. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm vásárolt p40-et viszont neki nem jött be és eladta.A p30 pedig szerintem még bőven a jó telefon kategória.Én iphone-t használok és az évek alatt eddig 1x kellett szervízbe mennem de azt is rugalmasan megoldották, jó telefonok, sokáig bírják de az áruk eszméletlenül az egekben van.Viszont ami most megjelent iphone se az egész jó ár/érték arányú.
2020. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak Samsungom volt és nem sokszor voltam szervízben, akkor is csak fóliát és tokot vettem.
2020. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Samsungnak a Huawei után eléggé más a rendszere igy elég fura váltani, saját tapasztalotomon túl itt is olvastam párszor, hogy ilyen kommentet. Én maradnék a típusnál.
2020. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
iPhone
2020. jún. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!