Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone, iCloud. Miért tűntek...

Iphone, iCloud. Miért tűntek el a képek?

Figyelt kérdés

Tegnap kijelentkeztem a telefonomon a az Apple ID-ból, aztán be. Gondolom emiatt (csak ez történt, ami új) tűnt el nagyon sok kép a mappáimból. A Macbookon ugyan úgy rajta vannak.

1. Ugyan azzal az ID-val vagyok belépve mind a 2 eszközön.

2. A telefonon be van kapcsolva az "iCloud photos".

3. Próbáltam ki-be kapcsolni már a beállítást is és magát a felefont is.

4. Megnéztem a törölt képek mappát is, semmi.

5. Elrejtve sincsenek a képek.


Köszönöm a válaszokat.



2020. jún. 17. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha az icloud fotók be van kapcsolva

és kijelentkezel a telefonon az iCloudból

miért csodálkozol hogy eltűntek a telefonról a képeid? Ez természetes dolog, az lenne a para, hogy anélkül, hogy be lennél jelentkezve látnád a képeidet!

Ha a Macbookból is kijelentkezel arról is el fognak tűnni.


Amikor bejelentkezel a telefonba az iClouddal és visszakapcsolod az iCloud fotókat akkor elkezdi letöltni a képeket. De ez nagyon hosszú időt is igénybe vehet, akár 1 napot is ha sok képről van szó!

2020. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, gondolom akkor dolgozik rajta, hogy az összes visszakerüljön.

A jegyzetekkel is így van, de azt láttam, hogy töltődik, szépen vissza is jött a teljes lista.

A képeknél viszont semmit nem lelez, hogy töltögetné. Ezért nem értem.

2020. jún. 17. 13:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben visszakerült minden a helyére...! 😀
2020. jún. 26. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!