Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A két SIM kártyás androidos...

A két SIM kártyás androidos telefonokban be lehet állítani hogy egyszerre csak az egyik kártya legyen aktív, míg a másik ne csatlakozzon a hálózathoz?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb telefon eleve így működik, kevés olyan van amiben két GSM modul van. Egy GSM modulos telefonnál egyszerre csak egy kártya aktív a hálózaton, ha az egyikkel beszélsz, a másik "nem kapcsolható". Ha pont olyan telefonod van amiben van kettő is, a kétkártyás beállításokban ki tudod kapcsolni az épp nem kellőt.
2020. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg piacon lévő mobil 99%-a garantáltan passzív dual-sim-es, azaz amit az első leírt.

Manuálisan egyébként kitudod kapcsolni a *#*#4636#*#* beírásával a tárcsázóba, itt befog hozni 1 hálózat beállítás menüt.

2020. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak most jöttem rá hogy az én telefonom csak 1 SIM kártyát fogad be. Eddig azt hittem kettőt. Kár érte, de így tárgytalan a kérdés.


Köszönöm szépen azért.

2020. jún. 20. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!