Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik alkalmazás áruházat...

Melyik alkalmazás áruházat ajánlod a (google) play store-on kívül illetve ahelyett? Mely alkalmazás áruházak megbízhatóak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 21. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Huawei Appgallery, APKpure. Én Aptoideot is használok régóta, de náluk nemrég volt egy elég komoly security breach, így kérdéses, hogy folytatom e a használatát.
2020. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
APKPure
2020. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Hát amelyiken van elég tartalom.


Az (App)le store(talán ez a piac ahol leghamarabb kerül Ki az app megelôzve a pay-t, de itt több app fizetôs) elônye nincs vájrus, és zárt rendszer. és a Play a két legnagyobb piac, ezen kívül az android márkáknál a telefon márka saját áruháza megbízható, de kevés ott az áru.

2020. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A legmegbízhatóbb alkalmazás áruház egyértelműen a Google Play áruház Androidon, és az App store IOS-on.

Ami még megbízható az az Amazon Appstore, a telefonod alkalmazásboltja (Huawei esetében ez az App Galleri, amikor pedig még Samsungot használtam, akkor a Samsungénak Galaxy Apps volt a neve, azt hiszem)


Megbízható oldalak, ahová a gyártó tölti fel az alkalmazásait, az APKPure, az APKMirror.

2020. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amazon appstore
2020. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs #4, nem olvastam végig.
2020. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jún. 21. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!