Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sérült már meg telefonotok...

Sérült már meg telefonotok látszólag magától?

Figyelt kérdés
Az enyémet (ami elöl-hátul üveg) még csak kemény felületre sem teszem le, sosem esett le, többnyire (mostanában) egy szilikon asztali tartóban pihen, mégis megsérült valahogy felül pár hónapja. Jártatok már így? Egyedül élek, szóval az kiesett, hogy mondjuk a párom leejtette, aztán visszarakta.
2020. jún. 24. 10:24
1 2
 1/11 MancsWolf ***** válasza:
63%
Inkább ezotéria kategóriába kellett volna. Ha nem Te akkor szellemek voltak. Nem szokásuk csak úgy megsérülni. Volt valamikor egy figyelmetlen eset amire nem emlékszel.
2020. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyat már hallottam hogy elpattant magától az üveg.

Lehet benne feszültség.

2020. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

sajnos én is jártam így a fene se érti...

már nem merek új telefont venni, mert mindig úgy járok, hogy az első 1-2 hónapban leestej, megkarcolom. utána meg 2 évig meg semmi baja nem lesz.... :D

2020. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Üveg hátlap már nekem is pattant el.
2020. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a egyszer egy nokia c6-00-nak tört el a műanyag széle és leesett az a kis ajtó ahova az sd kártyát kell tenni pedig hozzá se nyúltam.
2020. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából csak egy pár mm-es sérülés a hátlap és a felső rész találkozásánál, mintha leejtettem volna. Ilyen is lehet magától?
2020. jún. 24. 14:02
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Zseb.
2020. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem volt mostanában a zsebemben, de ha lett is volna, tokkal együtt, és az lefedi a sérülés helyét. Amúgy sem tudom értékelni az egy szavas válaszokat, bocs.
2020. jún. 24. 16:24
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. jún. 28. 18:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy sem tudom értékelni az egy szavas válaszokat, bocs."

Pedig teljesen érthető, ezen nincs mit túlragozni. Látod, megértetted te is. A legtöbb telefon a zsebekben lesz karcos, a napi több tucatnyi zsebrevágástól, és ha esetleg sikerült egy kulcs mellé tenni, bármi történhet. Bár inkább férfiakra jellemző a zsebrevágás, rólad nem derült ki, melyik nemhez tartozol.

2020. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!