Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2020-ban megéri Alcatel...

2020-ban megéri Alcatel telefont venni?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy vannak újabb telefonjai, amik egész jók, jó áron.

2020. jún. 24. 20:48
 1/5 anonim válasza:
69%
Ha a te számításaidnak megfelel akkor vedd meg, gondolom Andoroidos azokra nagyon sok mindent le tudsz tölteni.
2020. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon nem.

Alsókategóriában csak a Xiaomi gyárt tiszteletteljes telefonokat.

2020. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Abszolút nem ajánlom, egyik telefonjuk sem versenyképes! Mindössze 52 ezer Ft körül van a legdrágább (Alcatel 3X 2019), de olyanok is manapság a telefonjaik, ezek a csúcsmodelljeik max. tudása:

4 GB ram, 4000 mAh akksi, max. 1080p@30fps videózás - ha valaki nem vágyik sokmindenre, akkor elég!

720p kijelző - ennél nagyobb felbontású nincs is, ami így ár-érték arányban nagyon a határt súrolja!

MediaTek, Spreadtrum, Unisoc - csak ilyen gyártmányú processzorokkal készülnek!

MediaTek: csigalassú, mert olyan sz#r a technológiája, ráadásul nagyon melegszik, és nincs rá támogatás. Spreadtrum - kb. 8 éve lehetett utoljára hallani róla, de akkor is elég ritka volt, aztán eltűnt a süllyesztőben! Unisoc - életemben se hallottam róla soha, csak most!

Szóval én gyakorlatilag semmi jó reményt nem fűzök hozzájuk, ennél sokkal jobb telefonok is vannak ebben a kategóriában!

2020. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nekem csak fotózásra (az sem komolyan, csak szép éles képek legyenek), közösségi médiát nyomogatni kellene egy telefon, nem játékra, munkára, egyebekre. Az Alcatel 3L telefont néztem, aminek fotókon keresztül is egész jó a kamerája, a többi "dolga" sem rossz szerintem annyira, csak maga az Alcatel név bennem is hagy némi kételyt.
2020. jún. 25. 14:05
 5/5 anonim válasza:
84%
Szerintem olyan telefont érdemes venni, amivel nem fogsz mérgelődni. Ha ajánlhatok valamit, akkor mondjuk Samsung Galaxy A50, ami még nincs aranyárban, és elég tudással rendelkezik egy átlag felhasználó számára ahhoz, hogy ne legyen lassú, és mindent meg tudj, szinte, csinálni vele, amit szeretnél. Én használtam vettem 58-59 ezer forintért. Nem emlékszem, de most már biztosan van sokkal olcsóbban is.
2020. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!