Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg a telefonom még...

Jelenleg a telefonom még garanciális hardver cserére, cseréltetni szeretném az akkumulátort a telefonomban. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Annyi “hibája” van csak, hogy 90%-kos az akkumulátor kapacitása, ezt lehetne cseréltetni garanciálisan?

2020. jún. 25. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az akkud kifogástalan.
2020. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A lítiumos akkumulátor folyamatosan veszít a kapacitásából, ez nem hiba.

Ennyi erővel a 3. töltési ciklus után is odavihetnéd, lévén, hogy már csak 99,8 százalékos.


Javaslom, hogy a jövőben igyekezz 40-80% (na jó, életszerűbben 30-90%) között tartani, éjszaka pedig 50 fele konvergáljon.

Meghálálja.

2020. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

idézek: "A jelen jótállás nem terjed ki: (a) fogyóeszközökre, például az akkumulátorokra ... "

tehát nem tudod az akkumulátort garanciában kicseréltetni még akkor sem ha nullára kifut a kapacitása.

Szerintem más gyártó sem vállal gari akkumulátorra.


A 90%-os akkumulátor pedig kiváló!

nekem a 2,5 éves 8 Plusban is 90% és nem venném észre ha nem tudnám, hogy annyi, mert nem csökkent az üzemidő.


Pontosan azért nem akarta az Apple belerakni ezt a funkciót (vagyis benne volt, csak nem látta a felhasználó) mert innentől kezdve mindenki azt sasolja, hogy baaaazz 90%-os az akku!!! mindmeghalunk!

Múltkor valaki 99%-os akkura kérdezte ugyanezt...

2020. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MancsWolf ***** válasza:
71%
Utolsó. Most ne a rágott almát idézd. Idióta cég továbbra is. Legtöbb gyártó igenis cseréli akksit az első évben. Na persze igen, 90% még teljesen jó. De cseréltettem már 76% os Samsung akksit garanciában. :)
2020. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!