Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P30 ,Xiaomi mi note 10...

Huawei P30 ,Xiaomi mi note 10 lite , Samsung Galaxy A71 vagy Xiaomi mi 9t pro?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy melyiket vegyem meg. Mindegyik tetszik és nem tudom melyiket is érné meg a legjobban.


A Xiaomi mi note 10 lite tetszik a jó anyaghasználat, nagy az aksija és szép a kijelzője.

A Xiaomi mi 9t pro pop-up kamerás ami nagyon tetszik és sokkal jobb teljesítményben.

A Huawei P30ban sajnos nincs infra pedig számomra elég fontos lenne és egy picit kicsi is. De teljesítményben elég jó.

A Samsung Galaxy A71 mindenben elég jó szerintem.


Kíváncsi vagyok szerintetek melyiket érné a legjobban meg, válaszotokat kérlek indokoljátok meg :)



2020. jún. 26. 14:54
A kérdező szavazást indított:
Huawei P30
Xiaomi mi note 10 lite
Xiaomi mi 9t pro
Samsung Galaxy A71
14 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Iphone
2020. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Mi9T Pro egyértelműen:

- Tavalyi csúcshardver

- Nagyon jó kamera (a note 10-é egy hajszállal jobb)

- Teljes kijelző, nagyon fényes szép, nagyon jó betekintési szögű super amoled

- Rettentő nagy akku, nagyon jó üzemidő

- TypeC És Jack csatlakozó


Hátrányok:

- Nincs vezetéknélküli töltés

- Nincs Infra

- Mono hangszóró

2020. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm az érvekkel indokolt válaszod, de sajna nincs pénzem iphonera és használtan nem szívesen vásárlok telefont.


#2 a Mi 9t Pro valóban nagyon jónak tűnik, csak sajnos itt Romániában csak 1 helyen árulják normális áron és ott most pont nincs raktáron, és még hátrányt hozzátennék:

-nem bővíthető(mondjuk ez nem meglepő, de ebből adódik a másik probléma az hogy drága a 128gbos verzió)

De a sima Mi 9t 128Gb verzió elég barátságos árral rendelkezik, és mivel nem érzem szükségét az erős hardvernek (egyetlen játék amit játszom az a Summoners War aminek nincs nagy igénye) inkább a sima Mi 9t-t választanám


Köszönöm a választ ment a zöld pacsi :)

2020. jún. 26. 21:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Jobban belegondolva a mi 9t és a mi note 10 lite majdnem ugyanaz, a nagyobb különbség annyi hogy a mi 9t notch mentes míg a mi note 10 lite edge kijelzővel rendelkezik és nagyobb, gyorsabb az aksija.
2020. jún. 26. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

A Mi9T és a Mi Note 10 Lite között árban sok különbség van ott?

A Mi Note 10 lite ebben az esetben jobban megéri!

- Még a Mi9T 4000mah akkujától is nagyobb, 5200mah akkuval rendelkezik ami mégjobbá teszi ah üzemidőt

- Értem én hogy nem kell a csúcs hardver, De míg a Mi9T-ben Snapdragon 730 van, addig a MI N10 Lite-ban Snapdragon 730G ami valamivel még mindig erősebb, és néha ez az átlag felhasználásban is érezhető lehet.

- Jóval jobb kamera van a Mi Note 10 Lite-ban mint a Mi9T-ben


Tehát ha még nem késő, és még ott van a lehetőség a Mi Note 10 Lite-on, én azt választanám a sima Mi9T helyett! :)

2020. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocs, csak poénnak szántam 😉

Nekem sincs

(Első vagyok)

2020. jún. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#2 Itt nincs különbség árban a Mi9T és a Mi N10 lite között, így szerintem is jobban megéri a mi note 10 lite-ot, köszi a választ, sokat segítettél :)
2020. jún. 27. 07:54
 8/10 anonim válasza:
Nem tudom hogy döntöttél-e már, de ajánlanám a Xiaomi mi 10 lite-ot is. (Nem a note 10 lite)
2020. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

A legjobb az iPhone -ba, hogy nem kell azon gondolkodnod, milyen theme - külsőt húzzál a készülékre.

Mert ők mondják meg mi a trend! (és mert nem testreszabható)

2020. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Huawei p30 pro
2020. júl. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!