Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb szolgáltató: a...

Melyik a jobb szolgáltató: a Telenor vagy a Vodafone?

Figyelt kérdés

Szempontokat is soroljatok.

Milyen tapasztalataitok vannak?

Hol ügyfélközpontúbbak?

Hol kedvezőbbek a tarifák?

Egyéb, általatok fontosnak tartott szempontokat is írjatok!


Köszi a segítséget!



2020. jún. 26. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
20 éve Vodafone-os vagyok.Soha nem akartam váltani,elégedett vagyok.Mindíg vannak új tarifacsomagok,kedves,segítőkész az ügyfélszolgálat.
2020. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha feltöltőkártya, akkor csak a Voda.
2020. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Én is kb 20 éve Vodás vagyok, és nagyon elégedett vagyok velük.


Az ügyfél-szolgálatuk maximálisan előzékeny és segítőkész.

2020. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Ém telenoros vagyok, Vodafone-os is voltam. Igazából nekem bejött a Telenornál, hogy ha elfogy a netem, párszáz forintért tudok rendelni 200 MB heti kiegészítőt, akár többször is.


Off: valaki amúgy elárulná, higy Vodafone-nál miért kerül minden telefon 2-3X annyiba, mint bárhol máshol??? Szinte hanyatt vágtam magam, amikor megláttam a listaárakat.

2020. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18 éve Vodás vagyok én is, maximálisan meg vagyok elégedve, az viszont igaz, hogy telefont egyszer vettem tőlük, amikor a szerződést megkötöttem velük.
2020. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy a Vodafone, jobb és olcsóbb is!


Voltam Telenoros (sajnos) is, de már egy ideje Vodás vagyok és elégedett.

2020. jún. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4 Mert ha megfigyeled pl a Telenornál a korlátlan csomag teló nélkül 16K telóval 19K. Tehát bele van építve a tarifába. (ha jól tudom már bűntették is őket ezért de nem 100%)

Kérdező:

kártyásként csak is voda, a másik kettőnél már 25Ft-osak a percdíjak ami undorító szerintem. A voda vezetékes lábával vannak gondok mostanában, de meg fog oldódni.. :)

Vegyünk most alapul a Vodafone Red Free tarifát és a Telenor Hiper XXL-t. A Red 11K utóbbi 16K (teló nélkül)tehát durván egy év alatt 60.000 Ft-tal többet hagynál a Telenornál, mint a vodánál. De van 8K -ért 100 GB-os csomag is a Telenornál

2020. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó! A Red Free korlátozott csomag, így ne hasonlítsd a Hiper XXL-hez. Annak versenytársa a Red Infinity World, ami szintén 16K.


A kérdésre válaszolva: attól függ mire és kinek. Kártyásban a legjobb a Voda, havidíjasban meg többnyire a Telenor. Telekom csak Magenta 1-ben éri meg

2020. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!