Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik az Aliexpress...

Hogyan működik az Aliexpress műszaki termékekre vonatkozó garanciális szolgáltatása?

Figyelt kérdés
Vásároltam az Aliexpressen egy UMIDIGI S3PRO telefont, amelyik három hónap után egyszerűen megszűnt működni. Egy kis levelezgetés után a készüléket visszaküldtem ellenőrzésre. További levelezgetéseket követően arról tájékoztattak, hogy kis türelmet, vizsgálják a telefont, de egy idő óta semmi választ nem kapok a kérdéseimre. A telefont április 17-én küldtem el. Aggódjak vagy ez a normál ügymenet?

2020. jún. 28. 21:01
 1/2 meszike91 ***** válasza:
Én telefont pl biztos nem vettem volna aliról. Pont a garanciális háttér miatt. Szerintem ez alapvetően az eladótól függ.
2020. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na, visszakaptad már?
2020. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!