Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a telefon amelyik...

Melyik az a telefon amelyik nagyon jó lenne fotózás szempontjából? És értesítési led is van a készülékbe? Honor vagy Xiaomi?

Figyelt kérdés

Réges régen....egy messzi messzi galaxisba... :D Na jó csak vicc. szóval réges régen,volt egy nagyon jó telom,LG G2-nek hívták. Nos...miert volt jó? Mert számomra minden megvolt benne. Tökéletes képeket tudtam vele lőni,illetve imádtam,hogy volt hozzá értesítési led. + előny volt,h a női kis kezembe jól kényelmesen elfért. Imádtam. Szóval ezeket a jó tulajdonságokat összeszedve keresem az ideális telot,de egyenlőre sehogy sem sikerült megtalálnom. ezért gondoltam segítséget kérek itt.

Szóval fontos,a fotózás. Fotós vagyok. És igen van olyan h vki teloval is tolja. és a mostani telomon ami egy samsung hianyzik a led. és szeretnék ledet. :)

Maximum 50.000 magyar forintom lenne rá,vagy nagyon max. 60.000.


Leírom mik közül szemeztem, Amugy a Honor 8x a nagy szerelem,azon van Led,és a kamerája is über király lenne,csak baromi nagy :'((( nagyon zavarna a mérete. Tudom,lehet úgy tűnik,h túl sok a bajom,de ez nincs így. Egyszerűen keresem a tökéletes telot. Mert hosszútávra venném.


SZóval Honor 8x jó lenne,ha nem lenne ekkora.

A Honor 9 lite se rossz,csak nincs benne led. :O

Honor 10 lite. Na ez nemtudom,hogy jó lenne vagy sem. 13 mpx kamera hátul. Viszont van benne led. bár elvileg alul. de mindegy. Majd megszokom,h nem felül van. De én azt olvastam,nem fotózz annyira jól. Van valakinek erről véleménye? Elég sok oldalt átnéztem már...mobilarena,néztem tech2 videókat stb.

és van még a Honor 20 lite,ami szintén szerelem,csak azon sincs led.


Xiaomi Redmi Note 8,is jó lehet,csak az még kicsit feljebb van árba,de hátha le megy. Ezen van led. és kamerát tekintve is jó lehet. Bár vmiért az én szívem a Honor felé húzz....


illetve Xiaomi Redmi 8-on is gondolkozom,bár egy videoba mondtak,h a képernyője kijebb dudorodik. Nemtudom mennyire zavarna, talán majd megnézem a boltba,ha eljutok odáig,és eldöntöm.


Mégis vmiért a Honor fele húzz a szívem,csak a 14,5 meg 15 cm-es telokhoz képest,ami pl nálam már a 15 cm is nagynak számított elég nehéz lesz kezelnem ezeket az óriás telokat... Amúgy huawei p20 liteot akartam,de olyat már sehol se fogok kapni.


SZóval köszi mindenkinek aki elolvasott,és tud segíteni. Én már kicsit elvesztem. :D



2020. jún. 29. 14:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah,azt lehagytam,h tudom,h a felsoroltak közül van ami még picit drágább,de úgyis lemegy majd az ára :D
2020. jún. 29. 14:01
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy kötött a vadonatúj készülékek iránt, akkor használtan is lehet nézegetni szép karcmentes telefonokat.

Biztos vagyok benne pl, hogy P20 lite-ból is van ilyen.

Én is így vettem az enyémet, olcsóbban jöttem ki olyan 50 ezerrel.


Továbbá bemehetsz olyan boltba, ami árul Honor 8x-et, meg tudod nézni, kézbe venni és hasonló, így el tudod dönteni hogy akkor nagy e vagy sem.

2020. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alex Fly ***** válasza:

Ha fontos a kamera, akkor nem igazán az említett árkategóriában találod meg álmaid telefonját...

Ilyen áron inkább a használt készülékek között néznék körül; egy régebbi csúcsmodell már kijön enmyiből: LG G6, SGS8, Huawei Mate10 Pro, ilyesmik... Ezeken van LED és a kamerájuk is az aktuális csúcsot képviseli - ami azt jelenti, hogy bőven jobbak egy mai középkategóriás mobilénál...

2020. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Utolsó,köszönöm neked is. Bár nagyon durván meglepődnél amúgy,h LG G2-es kamerájával miket lőttem.... szóval ha már ahhoz hasomló kamerám lenne annak örülnék. Mivel most egy Samsung J5ösöm van 2016-os és sírba visz. Se a kamera nem jó,se led nincs rajta. SZóval kár h nem tudom h kell ide betenni képet,de jah.... sokan el se hiszik,h teloval csináltam. :) A G6 még jó is lehet,kedvelem az LG-ket,viszont az enyém kb 4 vgy 5 évig is bírta amúgy,csak egyszer csak vmi lett vele,és nem vlt rajta többet wifi. Régen tudtam szakszóval is mi baja volt,de már nem. Lehet h alaplaphibás vlt? na már nemtudom...ugyh azóta a Huaweiken gondolkozom,mert mindenki azt mondja azok nem mennek tönkre. De amit akartam huaweiból már kifutott.


Bár az első kérdezőnek is igaza van. Lehet használt telot veszek. Igen amúgy mindenképp tervbe van,h amiket leírtam az összeset megfogom nézni boltba is.

2020. júl. 1. 16:24
 5/7 Alex Fly ***** válasza:

@4: Lehet, hogy nem lepődnék meg túlzottan: volt G2-m, szóval ismerem a kameráját...

És az csak fejlődött azóta.

A G2-t lecseréltem G5-re; lehet hogy meglepődsz, de kamera tekintetében ez is hatalmas minőségi ugrás volt (mondjuk a nagylátószögű kamera önmagában is az). Jelenleg Mate 10 Pro-m van, itt a lényeg inkább a részletekben van. Az biztos, hogy a képalkotó szoftvere magasan veri az LG-t...

2020. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Alex Fly. Hmmm,mindegy. Amúgy kezdem azt észrevenni,h tök igaz,az,h valahol a kamera mindegy...vgyis nem az eszköz számít. Mert érted van akinek hiperszuper jó teloja van olyan kamerával,h lehidalsz,aztán mégse tud fotozni. Idöközben voltam telokat nézegetni. Nekem a Xiaomi nem jön be. Szerintem túl vastagok. Ugyh ebből a szempontból ez jó,h mondjuk eg y kiesett a pikszisből. Most kicsit visszakanyarodtam a huaweihez,és azthiszem lassan,de biztosan a befutó egy Huawei p30 lite lesz. Szerintem bőven elég az is,ami abba a teloba van /ezt csak azért írom,mert sokan lesz*rozzák,mert lite./ Ennek 48 mp-es kamerája van,meg egy csomó tök jó funkciója,amit szerintem igazán érdekes lesz felfedezni. Bár igaz,ez jócskán túlmegy azon az áron amit szerettem volna,+30.000-al.
2020. aug. 6. 17:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Vegul p30 lite, Huawei. Egyszeruen imadom :)!
2020. dec. 9. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!