Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont valasszam?

Melyik telefont valasszam?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az Iphone 11 pro max viszont az 4G-s. Az Iphone 12 mar 5G-s lesz. Nekem a 11 sokkal jobban bejon de rengetegen le akarnak rola beszelni hogy varjam ki a 12-t az 5G miatt mert nem fogok elerni semmit a 4G-s telommal mivel be fognak szunni. Erdemes lenne kivarnom? A 12 nem nagyon jon be :/

2020. jún. 30. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
2020. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%

teljesen felesleges várni...

miért ne tudnál 4 g-vel csinálni bármitis fél-1gy év múlva???? a mai napig működik a 3g és a 2g is...

a 4g-t majd akkor nyírják ki amikor majd az eszközök jelentős része nem támogatja majd.

ahogy a TV-knél is... agyon sokáig vártak az átállással és már csak nagyon kevés öreg bácsikánál volt régi TV ami már nem képes az új adásokat venni.

szerintem még 2-3 év múlva sem lesz gond ha az ember nem 5g-s telefont vesz.

eleve még ki sincs építve a rendszer. Majd ha akkora lefedettsége lesz országosan mint most a 4g-nek akkor érdemes lesz olyan telefont venni ami ki is tudja használni


nekem a 11 pro van, nagyon jó telefon, az eddigi legjobb telefonom! kiváló a kamerája, jó az akksiidő, méretbe ideális. tényleg pro a készülék!

2020. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!