Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P 20 telefonom van...

Huawei P 20 telefonom van 128gb a tárhely és mivel kezdett telni a képeket átmentettem gépre a nem használt alkalmazásokat töröltem. Azt írja most, hogy az EGYÉB 68gb-ot foglal rajta. De mi az az egyéb?

Figyelt kérdés
Szóval mégis mit takar az egyéb? Képeket leszedtem róla és minden mást ami nem kell töröltem. Már a gyorsítótárat is tisztítottam és még mindig 67gb mi lehet az az egyéb?

2020. jún. 30. 16:10
 1/1 A kérdező kommentje:

Ohh megvan!

Ahogy raktam át gépre a dolgokat úgy telóról töröltem is és így azok a "nemrég törölt" mappába kerültek. 25ezer kép volt ott és most hogy onnan is töröltem őket már csak 8gb az egyéb által foglalt tárhely. Hátha hasznos tipp lesz még valakinek.:)

2020. jún. 30. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!