Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 6600 slide-om jelszót...

Nokia 6600 slide-om jelszót kér a memóriakártya megnyitásához. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen szoftvert frissítettem a telefonomon, és azóta nem engedi megnyitni a memóriakártyát. Kis lakat van rajta, és jelszót kér. Amit persze nem tudok, mivel nem volt jelszavazva. Az első frissítésnél kivettem a kártyát, a másodiknál bent hagytam, de a helyzet változatlan. A gépen sem jelenik meg. Ami viszont érdekes, hogy míg a 2G-s, és az 1G-s kártyát nem, de a 512-es kártyát felismeri. Tudtok valami kódfeltörő progit, vagy valami hasznos tanácsot adni ezzel kapcs.? :)
2010. aug. 1. 23:28
 1/2 dag válasza:

Ami progival csináltad a szoftverelést arra dugd rá a a telód, és jó esetben ki fogja adni a telefon tulajdonságait, remélhetőleg a mem kártya jelszavát is

És máskor ne hagyj bent mem kártyát, és sim kártyát se!

2010. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot, de sajnos nem jeleníti meg a gép a mem. kártyát, így az adatait sem tudom megnézni. Ha berakom a telóba a kártyát, akkor azt írja, hogy titkosítva van. Amúgy nokia progival frissítettem. :)
2010. aug. 4. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!