Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A21s vagy...

Samsung Galaxy A21s vagy Galaxy A41 vagy A51 vagy Xiaomi Redmi note 8T?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a legjobb választás?

2020. júl. 1. 19:08
 1/5 anonim válasza:
100%

Az android korszak óta csak Samsungjaim voltak.

Teljesen meg vagyok velük elégedve, de a Note 8T verhetetlen ár/érték arányban van.

2020. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Samsungból csak S vagy Note széria éri meg. A szériával csak a baj van. Vagy a kamera nem jó vagy belassul 1 év után vagy szar az ujjelnyomatolvasója vagy akadozik, stb.. a felsoroltak közül mindenképp redmi
2020. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
én ezt a xiaomit nem ismerem, de egy régebbi modellt használok már két éve. Kb. egy óra múlva érkezik az a51em, ha gondolod írj. :))
2020. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Én bátran ajánlom az A-szériás Samsung-okat. A családban 3 is van, ebből a legrégebbi 2,5 éves, a legújabb tavaly októberi vásárlás. Nem akad, nem fagy, nincs belassulva egyik sem, a kamerájuk sem rossz, mondjuk az én A50-emé picit gyengébb a másik kettő kamerájához képest. Amúgy én épp Xiaomi-ról váltottam, és mondjuk más árkategória, de ezzel együtt is sokkal elégedettebb vagyok a Samsung-ommal.
2020. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
A41
2020. aug. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!