Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P Smart 2019 telefonnál...

Huawei P Smart 2019 telefonnál ha instagram élőt néznék vissza (tehát story résznél "fent") leáll,összeomlik. Story esetén is "akad", lassul, ellenben ha nem insta alkalmazásban videót nézek vagy zenét hallgatok semmi gond nincsen. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 12:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Frissítések rendben, vírus nincs, (újra)telepítettem akkor is ez van és csak instagram alkalmazásban van ez a probléma. Samsung készülékemen soha nem volt ilyen gond és most sincs a másik telefonom az, itt mi lehet a probléma? Ez már a "huawei-google balhé" hatása? Köszi ha segít valaki .
2020. júl. 9. 12:19
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg először törölni az Insta gyorsítótárát. Ha nem jó, telepítsd újra.


"Ez már a "huawei-google balhé" hatása?"

Semmi köze hozzá.

2020. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2: Köszi, mindkettő megtörtént már a probléma nem oldódott meg sajnos (telepítést írtam is a gyorsítótár ürítését nem írtam, de már elején töröltem a probléma u.az)


Az jó ha semmi köze hozzá, csak 3/3 Huawei készüléken van hasonló gond ( egyik kolléga készüléke másik rokoné) azért furcsa, de akkor tudjuk be "véletlennek".

2020. júl. 9. 12:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyémen nincs ilyen gond, tényleg furcsa. :DD


Utánanéztem Downdetectoron, nem jelentettek nagy számban problémát.

Próbálj meg egy régebbi verziót telepíteni APKpure-ról vagy apkmirrorról!

2020. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: Nem azt mondtam az összes létező Huawei készüléken probléma :D Köszönöm lehet, hogy az jelent megoldást igen...olvastam már róla, csak még nem csináltam meg . Különben a hiba kb a szoftverfrissítés óta van már bánom az megtörtént...
2020. júl. 9. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az EMUI 10 ideiglenesen megoldott pár problémát, nálam amúgy a Messenger chat fejei szarakodnak. :D


Szeretem a droidot, de a következő telefonom tényleg egy szifon lesz...

Nagyon sok gyártó telefonját használtam már, de valami szoftveres gond mindig jön, amit nem lehet megoldani...

(P20 Pro jelenleg)

2020. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6: Nekem meg pont az rontott... EMUI 10 óta van ez, nem ért

em. :( Elég későn jött rá a frissítés, de már bánom engedtem. :D Életem első Huawei készüléke, de utolsó is azt hiszem. :D


Köszi megírtad a tapasztalatodat.

2020. júl. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!