Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a telefonom. Totálkár? /N

Betört a telefonom. Totálkár? /N

Figyelt kérdés

Kiejtettem a kezemből, a képernyő törött. Semmire sem reagál, a képernyőn vonalak, foltok jelentek meg, valahol pulzáló pont is látható. Viszont ha értesítés jön, azt hang jelzi, ez megmaradt. Sajnos fontos infókat tároltam rajta, szükségem lenne rájuk. Ha rádugom a számítógépre akkor bejelez, tehát érzékeli, de mivel nem tudom használni, nem tudok ráklikkelni, a "megenged" fülre, tehát ez nem járható út. Szerviz megmentené az adatokat. Félig még él, mivel értesítési hang megmaradt, de nem értek hozzá mire lehet menni vele.

Galaxy A70



2020. júl. 13. 08:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Kérj egy árajánlatot, hogy mennyiért cserélnének kijelzőt és akkor eltudod dönteni, hogy neked ez megér-e ennyit. Esetleg az is járható út, hogy keresel egy donort aminek jó a kijelzője és azt rakatod rá, az olcsóbb, de szerintem nehéz olyat találni.
2020. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Semmi baja, kijelző csere kell. Mivel amoledes kijelző és jó drága lesz, de aki majmot akar annak a bananra is kell költenie így tulajdonképpen elviszem szervizbe ahol van gyári alkatrész és csere
2020. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Rá is kerestem neked nem is drága 35e Ft.
2020. júl. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
84%
Én is a kijelző cserét ajánlom. Én is jártam már így, sajnos nagyon régen volt, nem emlékszem mennyibe került. :/ De számomra megérte. Főleg, mert azon voltak házi feladatok/dolgozatok.
2020. júl. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Garanciába nem csinálják meg?


Nekem megcsináltak ugyan ezért...

2020. júl. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis nekem nem torott be, hanem foltok lettek rajt zöld folt, aztán teljesen...


Bevittük, mondtok, hogy ez ilyen, ôk meg Alaplap hibára fogták, (bár lehet az is közre játszott, jogy valóban hibás volt

2020. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Garancia a toresre?
2020. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Nincs biztosításod rá?

Nekem is ugyan ez volt, 10 ezer forintért cserélték ki. Vodafone voltba kellett bevinne. 1 hét alatt kész volt

2020. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sérülésekre garancia nincs, mivel ha sérül a telefon, akkor azt nem rendeltetésszerűen használtad (ledobtad, vízben áztattad és beázott stb). Csak a rendeltetésszerű használatra vonatkozik a garancia, tehát olyan esetekre, amikor a hiba forrása megmagyarázhatatlan, vagyis hát nem kijelenthető, hogy a felhasználó volt a hibás. Törésnél egyértelmű, hogy a felhasználó hibázott. Ilyen és ehhez hasonló esetekre biztosítás jó, ha netán kötöttél a telefonra biztosítást, akkor ideje elővenni a papírokat azt elvinni szervizbe, jó eséllyel minimum kedvezményesen (vagy akár ingyen, attól függ fedezni tudja-e a biztosítás) javíttathatod majd.
2020. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Garancia a toresre?"


Nekem nem torott, leesett és a zöld folt boritotta be a kepernyot, aztán a Samuék azt mondták alaplap Hiba, meg valami eltorott, de megcsináltak ingyen

2020. júl. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!