Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 3310 2017 telefonon meg...

Nokia 3310 2017 telefonon meg tudnám valahogy nézni a Messenger üzeneteimet? Be lehet állítani, hogy jelezze ha üzenetet kapok?

Figyelt kérdés
Besokalltam az okostelefonoktól, viszont a Messenger az hiányozna mert azon tartom a családdommal a kapcsolatot.
2020. júl. 13. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy alkalmas lenne ilyen funkcióra.
2020. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fulcrum_ válasza:
14%
szerintem vagy hívd fel őket rendesen, vagy ha muszáj hogy messenger legyen vegyél másik telefont. de ha ez sem megoldás és ragaszkodsz a nokiádhoz akkor kérd meg John Cena-t vagy Chuck Norrist hogy oldják meg neked. nekik prémium előfizetésűk van a nokia storehoz :)
2020. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Sajnos nem fogod tudni gördülékenyen használni a Messengert az adott készüléken (sőt, szinte sehogy nem fogod tudni használni).

Egy másik mobil lenne az ideális választás a számodra, amin Symbian fut. Tisztában vagyok azzal, hogy már ez az operációs rendszer is a kukában landolt a gyártók által már majdnem 10 éve, de azzal talán tudsz üzeneteket küldeni és fogadni.

De véleményem szerint a Nokia 3310 (2017) csak egy poénmobil, mert már 2017-ben sem volt használható semmire. Tőle még az említett Symbian is okosabb (nem sokkal, de okosabb).

2020. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
81%

KaiOS alatt Messenger nincs. Facebook van, ott tudsz üzeneteket fogadni-küldeni.

A maga béna módján.

2020. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!