Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lötyög az új telefonomon...

Miért lötyög az új telefonomon a bekapcsoló és a le - fel hangosító gomb? Lötyög le fel. Aggódnom kéne? Pár napja vettem, be kéne cserélni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 21:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Működnek rendesen a gombok
2020. júl. 14. 21:52
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint csak akkor lötyög ha mozgatom le- fel
2020. júl. 14. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyáltalán nem kell aggódnod, mert az, ami mozog, az nem a tényleges gomb, hanem csak az, amit az újaddal megnyomsz. A tényleges gomb ez alatt található.

2020. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én telefonomon nem lötyögnek gombok .milyen telefon ez hogy gombok lötyögnek rajta?
2020. júl. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huawei P30 lite. Idegesit hogy mozog. Szeintetek ha vissza viszem becserélik?
2020. júl. 15. 11:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lötyög és mindig piszkálom le fel és idegesítő hogy ilyen, azzal a tudattal hogy ez egy hiba a telefonon. Ez a piszkálás egy olyan rossz szokás mint mikor valaki rágja a körmét vagy pl a kiszáradt ajkait.
2020. júl. 15. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!