Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tarifa nélkül nem lehet venni...

Tarifa nélkül nem lehet venni telefont?

Figyelt kérdés
Néztem a telenor oldalán, de sehol sem láttam, hogy lehetne tarifa nélkül telefont vásárolni.

2020. júl. 17. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De miért telenornál vennél meg egy telefont mikor sokkal jobban járnál, ha pl emag-on vennéd meg ...
2020. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert csak neked jutott eszedbe ilyesmi :)
2020. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs ennyi pénzem, ezért szeretném részletre. Ezért érdeklődöm, hogy lehet-e tarifacsomag nélkül vásárolni.
2020. júl. 17. 19:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mobilszolgáltatónál nem. Media markt meg ilyen helyeken tudsz venni részletre venni.
2020. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér!


Olyan telefont vegyél, amit megengedhetsz magadnak.

2020. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Szegénykém, biztos ájfonra vágyik, hogy legyen mivel villogni, az 50-60 ezres redmi nem jöhet szóba mert mit mondanak az osztálytársak.
2020. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem tök mindegy, hogy hónapokig spórol egy csúcskategóriás készülékre, vagy megveszi most, és amit később félretenne rá azt befizeti? :)
2020. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarok vitába keveredni, viszont nem értem, miért kell lenézni azokat, akik mondjuk részletre vesznek egy telefont egy adott szolgáltatótól?

Mitől kevesebbek ezek az emberek a többiektől? Úgy gondolom semmivel, csak nem olyan kétlábon járó pénzes zsákok, mint azok akik leszólják. Nem mellesleg a legtöbbször nekik még anya-apa veszi meg teljes áron (nem azt mondom, hogy itt most ez bárkire igaz lenne, csak úgy általánosságban).

Én is részletre vettem telefont, és diák munkákon szedem össze a havidíjra valót. Mivel szükségem volt egy telefonra, mert az előző bedöglött, előteremteni meg hirtelen nem tudtam annyi pénzt, amivel teljesen kitudom fizetni, csak az előleget.

És akkor most egy "lúzer" vagyok? Nem hinném. Ugyanúgy megdolgozok az áráért, mint azok, akik egyből megtudják venni teljes áron.

Meg amúgy is... Milyen alja dolog már a másik pénztárcájában turkálni. Kinek mi köze hozzá? Semmi.

További szép estét Mindenkinek! :)

2020. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#7: azért nem mindegy, mert a hitelkamatokkal jóval drágábban veszi így.
2020. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 mikor léptek elő pénzügyi szolgáltatóvá a távközlési szolgáltatók, hogy hitelt nyújtsanak????
2020. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!