Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tutitartozék.hu megbízható...

A tutitartozék.hu megbízható oldal?( többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni onnan a samsung galaxy j3-ra egy tokot, de nem tudom, hogy mennyire megbízható. Mennyi idő alatt szállítják ki? Nem kell attól félnem, hogy samsung helyett iphone-s tokot kapok?😅

#rendelés #telefontok #Tutitartozek
2020. júl. 18. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
14%
Dropshiping
2020. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos az általad említett oldalt nem ismerem, viszont a pitbullcase.hu-t igen. És bátran ajánlom neked is őket!:)

Egy iPhone X (egyedileg tervezett), és egy iPhone 11 Pro tokom származik onnan. Mind a kettő tökéletes, az egyedileg tervezett pont olyan lett, ahogy én azt elképzeltem, nagyon jól megcsinálták, nem kopik, stb.

És az áraik is nagyon jók, ráadásul minden vásárlás után adnak egy kupont, amit beváltva ingyen lehet kapni a következő egyedileg tervezett tokhoz valami ajándékot (üvegfólia, adatkábel, kábelvédő, stb. (szabadon választható)).

Kiszállításban a posta a partnerük, de pár napon belül kihozzák.

2020. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!