Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám beszüntetni a...

ASegélyember kérdése:

Hogy tudnám beszüntetni a naptáramba érkező nyereményjátékokat?

Figyelt kérdés
Óránként kapom és kezd idegesíteni hiszen az alvásban is megzavar mert mikor már majdnem alszok kapom az újabb kamuszrt. Jó tudom én vagyok a hülye hogy feliratkoztam de másképp nem engedte nézni a sorozatot ami csak ott volt fent vagy a sorozatbaráton amihez kell a meghívó ugye. Kikészít, az idegbaj kerülhet már tőle......Ha törlöm a naptáralkalmazást az se segít mert ez a fos akkor is marad. Olyan mint az idegesítő rokon aki sosem megy haza.

2020. júl. 19. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

iphone? droid?


iPhone esetén:

Beállítások -› Jelszavak és fiókok -› Előfizetett naptárak -› a nem kívánt naptárt válaszd ki és utána alul Fiók törlése

2020. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen IPhone, köszönöm, ment a zöld kéz
2020. júl. 19. 22:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Kéne az öcsém tabletjához mert ott nem igyanaz mint az iphoneon. Huawei
2021. ápr. 14. 15:16
 4/6 anonim ***** válasza:

ahhoz sajnos nem értek, sosem volt androidos rendszerű telefonom, vagy tabletem

tedd fel egy külön kérdésben, sok droidos kolléga van itt, biztos tudnak segíteni

2021. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Kéne az öcsém tabletjához mert ott nem igyanaz mint az iphoneon. Huawei"

nyomd hosszan az értesítést, és kapcsold ki.

2021. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 WarningTomuch válasza:
Androidon az értesítési sávot húzd le és a nem kívánt értesítésen tartsd hosszan az ujjad. Majd megjelenik egy kissebb menü hogy beállítások, néhány telefonon még több funkciót is dob pl. Némítás. Ha nem látod ezt a funkciót akkor kövess. Beállítások>Alkalmazások>Alkalmazások kezelése>(kikeresed az alkalmazást, majd ezeket kinyomod: értesítésmegjelenítés, lebegő értesítések, értesítés a képernyőzáron.
2021. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!