Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tűnt el néhány alkalmazá...

Miért tűnt el néhány alkalmazásom tableten és google playen?

Figyelt kérdés
A lenovo tabletemem bizonyos alkalmazások amikre eddig rá tudtam menni google playen eltűntek és nem találom őket az eszközön. (Pl. telefonon látom őket és ott le is tudom tölteni) Eddig ilyet nem tapasztaltam ezen a készüléken. Utána néztem mi lehet a baj és megpróbáltam valamennyire megoldani (gyorsítótár és adatok törlése, újraindítás, frissítések, stb.) eddig semmi ehez hasonló probléma nem volt és nem is történt különösebb változás vagy meghibásodás az eszközön és ezen kívül minden ugyanúgy működik rajta. Nem nagyon értek ezekhez és fogalmam sincs hogy szimplán csak régi verziójú a gép, elavult a szoftver, vagy mivan ilyenkor, de azért gondoltam teszek itt egy próbát hátha..:/ mondjuk ez már egy régebbi gép ezért könnyen meglehet, hogy már nem kompatibilis néhány alkalmazással. Illetve szerintem még az is összefüggésben állhat ezzel, hogy az eddig megjelenő app ikonok eltűntek a képernyőről. Kiírja ugyan, hogy le vannak töltve de nem jelennek meg. Szervízbe ezért még nem vinném, mert nem okoz különösebb gondot, de örülnék ha lenne rá valami megoldás

2020. júl. 23. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen akkor szokott történni, amikor az eszköz kifogy a támogatásból. Valószínűleg az appok már nem kompatibilisek, próbáld meg letölteni külső forrásból őket. (pl APKpure)
2020. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl régi hozzájuk az android verziód. Lehet frissebbet kér hozzá.
2020. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aha, hát igen valami ilyesmire számítottam én is és egyébként meg is próbáltam máshonnan letölteni (apkpure,apkmirror,aptoide) viszont ott meg vagy hibás letöltést írt ki vagy nem nyitotta meg a fájlt. Az aptoideba be sem tudtam lépni mivel ezt írta ki: "az alkalmazás sajnos leállt"

Egyébkent köszi a válaszokat:)

2020. júl. 23. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!