Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android, Emergency recovery,...

Android, Emergency recovery, Smart Switch PC probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egyik napról a másikra a telefonomnak valami baja lett és nem tudom mit kezdjek vele. Tudnátok esetleg segíteni?


Ez jelenik meg, ahogy bekapcsolom a telefont:

[link]


A segítséget előre köszönöm!!!



#telefon #Android #Samsung #Emergeny recovery #Smart Swtich PC
2020. júl. 23. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Rendszerfrissítés közben félrement valami.


Itt töltsd le a Smart Switch-et Windowsra: [link]


Ha kész, kell lennie egy olyan gombnak, hogy "Vészhelyzeti helyreállítás" vagy "Emergency Recovery". Kövesd az utasításokat.


Ha nem jó, szervizbe kell vinni.

2020. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Leszedtem és csatlakoztattam a telefont, de nem ismerte fel.

↓↓↓↓↓

[link]


Aztán az ablak tetjén rányomtam a "Több" gombra és a "Szoftver vészhelyzeti helyreállítása" gombra, de azzal se sikerült, mert nem tudom milyen kódot kér.


Mellesleg azóta a telefon BOOTLOOP-ba lépett, folyamatosn ki-be kapcsol és csak a "Galaxy J5" felirat jelenik meg. Megnéztem a Recovery módot és ez az üzenet jelenik meg, bármit csinálok: "E:failed to find /misc partition"


A telefon: Samsung Galaxy J5 (2017) SM-J530F

2020. júl. 24. 00:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Aham, megsérült a rendszer egyik partíciója.

Feltételezve hogy nem vagy nyakig a fejlesztői dolgokban, inkább vidd be szervizbe. :D

2020. júl. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk jó kérdés, hogy a szervizben flashelnek-e partíciót...ha nem, gyere vissza, majd valamit kitalálunk!
2020. júl. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Telefonokhoz nem értek teljes mértékben, de az informatikához nagyonis értek. Ha tudsz rá megoldást, akkor megprbálom megcsinálni.


De am. azon is elgondolkoztam, hogy feltétlneól szükséges az Android 9? Nem lehet esetleg valami mást rátenni? Ezt a telefont nem használom telefonálásra, csak itthon használtam internetezésre.

2020. júl. 24. 08:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Bootloaderbe be tudsz lépni?
2020. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Erre gondolsz, igaz?

https://www.youtube.com/watch?v=QE9iIFgN_Bc


Ide be tudok lépni.


Am. a videóban is benne van a "/misc partiton" amit nekem is kiír.

2020. júl. 24. 10:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, erre gondoltam.


Kódszámot tudsz mondani? SM-J530Y, SM-J530L, ilyenre gondolok.

2020. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
SM-J530F
2020. júl. 24. 11:55
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyébként megoldható, hogy valamilyen Ubuntus operációs rendszer legyen a telefonon? Mert használok én Windows-t is, de csak játékokra. De mellett van Ubuntu is a gépen és sokat kódolok és programozok. Úgyhogy inkább Ubuntus típus vagyok.


A telefont úgy se használom fontos dolgokara, így legalább bárhol kódolhatok.


Néztem az Ubuntu Touch-ot is, de nem jöttem rá, hogy tudnám rátenni.

2020. júl. 24. 16:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!