Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Merjek telefont venni "noname"...

Merjek telefont venni "noname" portálokról ahelyett, hogy a márkaboltból rendelnék?

Figyelt kérdés

Amint a mellékelt képen is láthatjátok, egyetlen terméken belül akár 40k-s eltérések is tapasztalhatók attól függően, hogy melyik oldal árusítja.

[link] Nekem az lenne fontos, hogy max. 80k-ért vehessek újat, így az általam kevésbé ismert oldalakról lennék kénytelen vásárolni. De vajon ez mennyire kockázatos? Ugyanazt a terméket kapom akkor is, ha mondjuk a Turbadoról veszem, mint akkor, ha a Samsung márkaboltjából rendelném? Miért ekkorák a különbségek az árban?


Amit szintén nem értek, hogy a két jobb oldali készülék közt árban alig van különbség, viszont az egyik 64GB-os, míg a másik 128. Miért lehet ez így?


És végezetül, ha esetleg otthon vagytok a témában, szerintetek az A41-gyel vagy az A30s 128GB-vel járnék jobban? E kettő közt vacillálok leginkább.

(A bal oldali telefon értelemszerűen a jelenlegi készülékem.)



2020. júl. 24. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen.
2020. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Szia!


Én egyáltalán nem ajánlom senkinek, hogy ilyen noname boltokból vásároljon pár ezer forinttól drágább dolgokat. 1-2 telefontokot vehetsz ilyen helyekről, de telefont semmiképp ne vegyél innen!

Mert nagy eséllyel nem azt fogod megkapni, amit szeretnél.

2020. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én itt kutyasz.rt se vennék,nemhogy telefont.
2020. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Turbadorol vehetsz telefont,ugyan úgy megkapod a garanciát,de egy teljesen noname boltból ne.
2020. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én eddig a Turbadoról sem hallottam, bár ez az én hiányosságom. Akkor ezek szerint az megbízható oldal?


De akkor még átgondolom, köszönöm!

2020. júl. 24. 18:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Dehogy megbízható.
2020. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Márkaboltból rendelj mert az a biztonságos és ott kapsz garanciát is a telefonra

Az ilyen ismeretlen oldalak meg lehet, hogy kamutelefonokat árulnak mindenféle garancia nélkül

2020. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De a különböző mobilszolgáltatóknál is vannak elég jó akciók általában, ott vehetsz magadnak részletre is telefont vagy egy összegben és ott is van garancia mindegyikre
2020. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem csak márkabolt van kapsz rendes garanciát hanem pl Media Markt,Euronics,extrem digital,alza,ezektöl ist vásárolhatsz.
2020. júl. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a válaszokat összefoglalva a lényeg az, hogy legyen rá garancia, és ha ad garit az adott site, akkor valószínűleg nem lesz gond. :)
2020. júl. 28. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!