Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elvesztettem a telefonom,...

Elvesztettem a telefonom, letiltattam a kártyám, így letiltva aki megtalálta látja a telefonszámokat, sms-eket ha bekapcsolja a telefont?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 16:08
 1/5 anonim válasza:

Igen.


Nem biztos hogy érdemes volt azonnal letiltani.


Én pl 1x elhagytam, de mivel be voltam lépve google-ba, és mobilnet is volt, pontosan be tudtam mérni hogy hol van a telefon.

Vagyis kb annyira pontosan, hogy valahol egy 10 emeletes házban volt, de azt nem tudtam hogy melyik emeleten.

Ha földszintes ház lett volna berúgom az ajtót és agyonverek mindenkit, mert nem vették fel amikor hívtam a telót.

Ok ez csak vicc, végül másnap megkeresett a nő aki megtalálta és vissza adta.

2020. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egy buta telefon, rá két órával, hogy elvesztettem tiltottam, addig nem hívták a hozzátartozóimat akik a telefonban voltak, mikor én hívtam ki volt kapcsolva. Még jó, hogy rögtön letiltottam ahogy észrevettem, előfizetéses, ki tudja mennyit telefonált az a rohadék aki megtalálta s nem jelzett.
2020. júl. 27. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:

ha letiltottad persze hogy nem csörgött ki.....

és igen, ha butatelefon amin nincs zár akkor meg tudnak nézni benne mindent. akár a tiltás után is.

2020. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az előtt hívtam, hogy letiltottam volna! De köszi, akkor nézegetheti a számokat és egyebeket.
2020. júl. 27. 17:19
 5/5 A kérdező kommentje:
De amúgy volt rajta kód, szóval ha egyszer kikapcsolta utána cseszheti :))
2020. júl. 27. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!