Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 vagy OnePlus 7T Pro?

Iphone 11 vagy OnePlus 7T Pro?

Figyelt kérdés
Jelenleg mindkét telefonhoz hozzátudnék jutni azonos árban, ti melyiket választanátok?

2020. júl. 28. 14:05
A kérdező szavazást indított:
Iphone 11
OnePlus 7T Pro
29 szavazat
 1/6 meszike91 ***** válasza:
90%
Szerintem alapvetően ez egy android vagy ios kérdés. Ez a fő különbség a két telefon között.
2020. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mindig is androidos voltam, nem tudom hogy bele merjek vágni egy ios-os telóba... :/
2020. júl. 28. 14:13
 3/6 meszike91 ***** válasza:
100%
Én se, nekem se volt ios-em.
2020. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Én néhány éve váltottam droidról iOS-ra. Engem egyből megfogott a rendszer átláthatósága, letisztultsága. Zárt rendszer, úgyhogy vírust nem tud kapni. Persze sokan mondják, hogy ,,Jaj zárt rendszer, azon nem lehet semmit csinálni, csak néhány dolgot”. Nos, én mindig mindenre találtam megoldást, és nem jelentett hátrányt a zárt rendszer.


Csalódni nem fogsz egy iPhone 11-ben, maximum a rendszer lehet szokatlan eleinte. Ha pedig hónapok, évek múltán sem tetszik, a következő telefonod lehet droid utána is. Ha meg se próbálod, sosem tudod meg, mi lett volna ha...

2020. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha azonos árba hozzá tudsz jutni akkor én az iphone 11-et javasolnám. Én is mindig androidos voltam, de egyszer vettem egy iphone 6-ot és otthontól csak iphone. Jelenleg iphone x-em van. De sajnálom hogy nem volt lehetőségem hamarabb váltani. Igazából mind a kettőt megtapasztaltam már elég rendesen és úgy gondolom hogy ios párti lettem. ( most a pénz kérdés nem releváns, ha szt kihagyjuk a történetből akkor egyértelmű és ki is kell hagyni ahogy írtad )
2020. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket :)
2020. júl. 28. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!