Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sok-sok éve volt egy talán...

Sok-sok éve volt egy talán Siemens nyomógombos telefonom, amin volt egy kannibálos játék. Többi lent. ?

Figyelt kérdés

A játék - ha jól emlékszem - 7x7-es mezőből állt. Volt egy figurám és azzal kellett a kapuig eljutni akadályokat és mocsarakat használva úgy, hogy 1-3 kannibál ne kapjon el.

Aki tudja a játék nevét vagy a telefon pontosabb típusát, kérem írja meg! Köszönöm!



2020. júl. 28. 18:33
 1/3 Fa_ember16 ***** válasza:
Én csak egy paclan nevű játékot találtam.de ez se hasónlít annyira arra mit te leírtál. Én ezt írtam be "old siemens phone paclan game"(chrome). Azon kívűl csak a stack akármi volt meg még a tipikus régi telós játékok.mint pld.az a kìgyós,sudoku...
2020. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Facebook-on csak ezért beléptem egy mobiltelefon gyűjtő csoportba és nagyon nagyon sok telefon képet láttam, de nem találtam köztük, amelyiken volt ez a játék. Így nehéz...
2020. aug. 8. 23:15
 3/3 Fa_ember16 ***** válasza:
Hát én is sajnos csak ezt a játékot találtam,neten keresztűl.mivel nincsen ilyen telefonom ezért sajna nem tudok pontos választ adni,de megpróbáltam.még majd ma egy 10 kor újra megnézem hátha találok valamit amit kerestél :)
2020. aug. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!