Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e arra lehetőség, hogy a...

Van-e arra lehetőség, hogy a telefonom belső memóriájáról leszedjem az adatokat mert tönkre ment és nem tudom bekapcsolni?

Figyelt kérdés
Azzal a módszerrel próbálkoztam, hogy át tudom-e tenni kábellel a gépre de ahhoz be kell, hogy legyen kapcsolva a telefonom.

2020. júl. 30. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen telefonod van/volt?


Lehet csak újraindítás kell neki nekem is volt ilyen, hogy nem kapcsolt be aztán megvan minden telefonnál, hogy mit kell megnyomni az újdaindításhoz.

2020. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huawei P20 lite. De nem lehet bekapcsolni mert tényleg elromlott. Elég vicces a Story mert úgy rontottam el hogy a fürdőnadrágom zsebében volt mert mentünk fotózni és elfelejtettem hogy odaraktam és úgy mentem be a vízbe.
2020. júl. 31. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!