Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valahogy itthon meg lehet...

Valahogy itthon meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone 6 telefonom, aminek állítólag kilazult egy csavarja, és zárlatos lett. Azóta nem használtam. Ez kb 1-2 éve volt. Tudok vele valamit csinálni? Vagy csak szervizes tudja megoldani?

Igazából semmi baja nincs. Vadonatúj akksi van benne, csak ez a csavar a gond.


Előre is köszi.



2020. aug. 2. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Működik? Akkor? Tekerd be osz jóvan.
2020. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát jóó, nem működik.😂 Azt sem tudom, mit kell betekerni rajt, meg hol. Csak ugye ezt egy szervizes emberke mondta, hogy ez a baaj, azóta hozzá sem értem ahhoz a telefonhoz, és a mostani telefonom kezd tönkremenni, és gondoltam, hogy ha azt meg tudnám valahogy javítani, akkor azt használnám.. :/
2020. aug. 2. 19:11
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, kilazult egy csavarja. Keresd meg, csavard vissza a helyére. Nekem a "semmi baja nincs" és "nem működik" kicsit ellentétes, de te tudod.
2020. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ah, igazad van. Ne haragudj. Rosszul fogalmaztam. Szóval alapból semmi baja nincsen, azon kívül, hogy a csavar történet óta nem kapcsol be. De a képernyője rendben van, az akksi, mint mondtam, új benne, mert anno azzal is baj volt.

De ha csak be kell csavarni, akkor ezt miért nem csinálták meg a szervizeseknél? És én ezt hogyan tudom megcsinálni? Ne haragudjatok, picit hülye vagyok ehhez a megjavítás dologhoz.

2020. aug. 2. 19:18
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vidd el szervízbe. Ne azon múljon.
2020. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam rá. Csak sajnos azt mondták, hogy ott 40.000 Ft körül tudják csak megjavítani, én meg.. Hát azért már új telefont veszek. Ezért gondoltam arra, hogy itthon megcsinálom valahogy. De abban tudna nekem valaki segíteni, hogy hogyan kell szétszedni, meg majd összerakni? :/

Vagy van erről valahol videó?

2020. aug. 2. 19:22
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Én így inkább egy szervizre bíznám a javítást.
2020. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

"Ne haragudjatok, picit hülye vagyok ehhez a megjavítás dologhoz."

Semmi gond, de a szavaidból eddig csak annyi derült ki, hogy számodra ez tiltott terület.

Eleve érthetetlen, hogy miről beszélsz.

2020. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Persze, igazad van. Nem is próbálkozok, csak gondoltam megkérdezlek titeket is.
2020. aug. 2. 19:42
 10/16 anonim ***** válasza:

Hol van benne az a csavar?

Honnan tudja a szervizes,belenézett?Ő tekerte bele a csavart?

Ha zárlatos lett akkor annak szokott lenni következménye,nem csak a csavart kell helyrerakni.

Csak azért kérdezem mert pont az Iphone-nál van az hogy nem minden csavar ugyanakkora,némelyik csak látszólag mert hosszabb pár tized mm-el-ha máshová tekerik be pont átszakítja az alaplapot és mehet a kukába...

Egyébként a youtube tele van telefon szétszedős videóval.

https://www.youtube.com/results?search_query=iphone+6+disass..

2020. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!