Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valahogy itthon meg lehet...

Valahogy itthon meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone 6 telefonom, aminek állítólag kilazult egy csavarja, és zárlatos lett. Azóta nem használtam. Ez kb 1-2 éve volt. Tudok vele valamit csinálni? Vagy csak szervizes tudja megoldani?

Igazából semmi baja nincs. Vadonatúj akksi van benne, csak ez a csavar a gond.


Előre is köszi.



2020. aug. 2. 19:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az oldalán valahol.

Igen, egyik napról a másikra nem kapcsolt be, elvittük szervizeshez, és másnap visszamentünk, és akkor mondta, hogy belenézett, és hogy ez a csavar a baj, de azt nem tudom, hogy beletekerte -e.


Köszi a videókat! :)

2020. aug. 2. 20:19
 12/16 anonim ***** válasza:

Külső csavar az oldalán csak a töltőcsatlakozó mellett van 2db de azok csak a képernyőt rögzítik hogy ne tudjon szétnyílni a telefon.Nem látok a közelében érzékeny alkatrészeket.

Nem lehet hogy az aksicserénél rontottak el valamit (ha már a csavarokra hivatkoznak)mégis veled akarják kifizettetni,abba a 40ezres javítási költségbe több részegység cseréje is beleférne.

2020. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

De, mondjuk lehetséges. Hát.. Nem tudom. Most feltettem töltőre, így pár év után, hátha lesz valami, de nem fűzök hozzá nagy reményeket. Szerintem vagy elviszem szervízbe, vagy pedig veszek másikat.

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

2020. aug. 3. 00:03
 14/16 anonim ***** válasza:

Túl hosszú a csavar.

Azért nem tekerte be a szerelő,mert átszakítja a képernyőt.

Kell egy csípőfogó,majd méretre kell vágni a csavart,és be lehet tekerni tökig,és jó lesz.

2020. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ma szétszedtem. Mármint óvatosan. Lehet, hülyeséget csináltam,és megfogadtam, hogy nem teszem, de idegesített picit.

Az lehet baj, hogy rengeteg csavar nagyon lazán van benne? Vagy ennek így kell lennie?

2020. aug. 3. 20:41
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem hinném,a profik akkumulátoros csavarhúzóval tekerik ki-be a csavarokat,annál nincs olyan hogy csak félig,meg lazán...Szerintem összecserélték a különböző hosszúságú csavarokat.

#14#Azért kíváncsi lennék hogy egy ~3.5x1.4mm-es csavarból hogyan csípsz/vágsz le 0.5mm-t...

2020. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!