Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P40 lite vélemények?

Huawei P40 lite vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mielőbb új telefont kéne vennem, mert a mostani kezd tönkremenni. Néztem ezt a telefont, amit fent írtam, és megtetszett. Tényleg nincs benne Google Play áruház? Ha igen, akkor rá ilyen fontosabb dolgokat nem is lehet tenni? Mint pl Chrome, Messenger stb?


18 l



2020. aug. 3. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Nincs google play, és mindent amit ott kell letölteni ellehet felejteni.

Jogtiszta alkalmazás kevés van rá..

Akkor inkább P30 szériát válaszs

2020. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 MancsWolf ***** válasza:
100%
Messenger se telepíthető App Galery ből (Huawei saját alkalmazás boltja play helyett). APK ból viszont igen. Google féle alkalmazások, pl youtube, chrome, drive, térkép, gmail stb nincsenek és alap esetben nem is telepíthetőek, sok alkalmazás felmegy APK ból ami nincs app gallery ben, viszont nagyon sok minden úgy se fog elindulni mert google autentikációt kérne ami GMS nélkül nem fog menni.
2020. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Huawei telefonok a P30 széria után felejtősek. Baromira tetszik nekem is, de nem éri meg.
2020. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Uuh, rendben. Köszönöm, akkor keresek valami mást. :)
2020. aug. 3. 12:18
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Igen, sajnos tényleg nincs rajta a Google féle Play áruház (sem más Google szolgáltatás).

Persze a legtöbb helyettesíthető mással.

Gmail-a gyári levelező,

YouTube-YouTube Vanced (még jobb is, mint a gyári YouTube),

Facebook cuccai (Facebook, messenger, Instagram, Whatsapp) simán felmennek APK telepítésével, pont úgy, mint a Viber.

Alternatív alkalmazás áruháznak ott van az Apptoide.

A Chrome-al nem tudom, hogy mi a helyzet, mert egyesek azt mondják, hogy fenn van, mások meg azt, hogy nincs, de az is helyettesíthető sok mindennel.


Ami talán nem helyettesíthető, az a Google Drive, a Google fotók, és a Google térkép.

2020. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, miért lett lepontozva, mert az ötösnél van a pont.


Aki viszont nem élvezi, hogy bütykölheti otthon a telefont, az tényleg ne vegyen ilyet.

2020. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél olyan telefont, amit nem támogat a google. Én megpróbáltam google mentesíteni a telómat többször is, de mindig találok olyan alkalmazást, ami hiányolja a google szolgáltatásokat. Instabilan vagy sehogy nem működik nélküle. Pár nap után megunom. Nem én vagyok a telefonért, hanem az értem.


A P30 tavalyi modell. Passzolom, hogy hány évig támogatja a Huawei. Talán 3 - 4.

2020. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Truplee megölte a Huawei-t, legalább is kínán kívül semmit sem érnek a telefonok Google nélkül. Hiába tudsz pár alkalmazást helyettesíteni mással, az alapszolgáltatások is kellenek.

P40-et csak az vegyen, aki telefonáláson és fotózáson kívül másra nem használja a telót.

2020. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

#8 A böngészéssel is gond van?


Térkép milyen rajta?


Azért kérdezem, mert van sok ismerösöm, aki erre a négy dologra használja csak a telefonját.

2020. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Böngészést talán Firefox-al meg lehet oldani, térképre meg Waze, ami még jobb is bizonyos szempontból, mint a Google térkép.
2020. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!