Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan app ami 20 százalék...

Van olyan app ami 20 százalék töltöttség alatt és 80% töltöttség felett rezeg es hangosan újra meg újra riaszt?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 12:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az itt nagyuzemben megy a felrebeszeles???"


Nem, csak megpróbáltalak volna lebeszélni valami nyílvánvalóan nagy badarságról, miközben egyébként adtam tippet is, milyen appot használhatsz ilyen célra. Bár azt mintha nem vetted volna észre...

2020. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Unatkozol s trollkodsz. Ennyi tortent
2020. aug. 4. 06:14
 13/15 anonim ***** válasza:

A kérdezőnél nincs minden rendben fejben, látszólag képtelen megérteni, amit mondunk.

Felejtsétek el, felesleges időpazarlás.

2020. aug. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Csak a szokásos: amikor egy laikus kérdezőnek nincs fogalma a fogalmakról.

Meg sem tudja fogalmazni, hogy van-e róla fogalma.

De abban biztos, hogy másnak biztosan nincs fogalma.

2020. aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#7: Tehát egy 3,5 éves telefon az eredeti kapacitásának 90%-át tudja és ezt te rossznak gondolod. Értem. Ne törődj vele, hogy átlag 4-5 év után a telefon teljesen elavul és nem az akku miatt cseréled, hanem mert már kevés a teljesítménye és tudása...

Nekem mellesleg az előző telefonom 2 évesen is ugyanúgy 2 napig bírta akkuról. Csak azért adtam el és cseréltem le, mert a 16GB tárhely kevés volt. A mostani 128 GB-os, az elég lesz nekem még vagy 4 évig.

2020. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!