Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gsmartot választanátok, vagy...

Gsmartot választanátok, vagy Blaukpunkt sf 01-et? Android, processzor, kijelző. Melyik melett döntöttetek volna anno? Légyszi olyat ne írjatok hogy egyik sem, erre a kettőre van keretem, és a segítségeteket, véleméyeteket szeretném kérni.

Figyelt kérdés

#Gsmart,blackpount.
2020. aug. 4. 11:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azthiszem a Gsmart g4 versenyez a Blackpount SF 01-El.
2020. aug. 4. 11:27
 2/18 anonim ***** válasza:
Gsmart-ról nem találtam semmi infót, de ez a Blaupunkt olyan specifikációkkal rendelkezik, amik már 8 éve se számítottak kiemelkedőnek, ma meg egyszerűen a "használhatatlan kacat" kategóriában versenyez. Árukereső szerint 17000 Ft-ba kerül, ami nevetséges, mert kb egy ezrest (se) ér. Ha ennyi a keret, inkább vegyél használtan egy normálisabb telefont.
2020. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szintén a használt telefon mellett szavazok.
2020. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jobban jársz egy használt mobillal, ezek csak bosszúságot fognak okozni.
2020. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a kerdesre senki nem ad normalis valasz ezert en leszek a kakuktojas en szemely szerint balupunktot vennek nem olyan gagyi mint mondjak itten szerintem
2020. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Valóban nem értelmezték a kérdésem.

2020. aug. 4. 23:45
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Szóval nem számít normális válasznak, ha azt mondjuk, hogy a kérdező jobban jár egy használt alsó-középkategóriás mobillal, mint ezekkel az ipari hulladékokkal.


#5, szerinted egy 1 gb RAM-os, 1400 mAh akkus, harmatgyenge 4 éves processzorral szerelt telefon nem olyan gagyi?

Állítom, hogy a kérdező falhoz vágná, mint mindenki más is.

2020. aug. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Van két autó. Az egyiknek hiányzik az első két kereke, a másiknak a hátsó kettő. Te megkérdezed, hogy melyiket vedd meg. Többen mondjuk, hogy egyiket se, mert nem fogsz tudni vele menni sehova. Ötöske javasolja, hogy a másodikat válaszd, "jólvanazúgy, nem is kell annyira az a hátsó kerék".

Tudod mit? Vedd meg, megérdemled :D

2020. aug. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Megvettem. :)

És nagyon tetszik. :)

Használt dolgot sohasem veszek, és erősebb a régi huawei y560 as telómnál, szóval nem bántam meg. :)

És nem ratyi használt. :)

2020. aug. 5. 19:25
 10/18 anonim ***** válasza:

"erősebb a régi huawei y560 as telómnál"

lol, nem az.

[link]


Várom már, amikor majd nyavajogni fogsz, hogy ígyúgy nem működik és szervizelni sem lehet. :)


Kicsit fura a mentalitásod, hogy csak 15 ezer forintod van mobilra, de használtat akkor sem vennél, ha pisztolyt tartanának a fejedhez.

De hát aki hülye...

2020. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!