Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p30 pronak miért...

Huawei p30 pronak miért sötétedik el a kijelzője?

Figyelt kérdés
Használom használom és néha lejjebb megy a fényerő. Egyébként ki van kapcsolva beállításokban az, hogy automatikusan csökkenjen sötétben, ezért nem értem.
2020. aug. 4. 21:19
 1/7 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyet csinálni de nekem bevan kapcsolva hogy automatán állítsa magát... Lehet valahol máshol kell keresni a kikapcsolását
2020. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem ki van kapcsolva, és ha megnézem a beállításokban így elsötétedve, akkor is maxon van a csúszka
2020. aug. 5. 01:15
 3/7 anonim válasza:
Akkor nem tudom
2020. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez az energiatakarékos mód (én nem tudom)

Vagy pl lehet,hgoy esetleg merül, és akkor a fényerőn spórol kezdetnek a telefon, hogy minél tovább legyen használható.

2020. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Energia takarékos mód sincs bekapcsolva. Nem tudom. Rejtély
2020. aug. 6. 00:05
 6/7 anonim ***** válasza:
De mondom, és az, hogy esetleg, ha elkezd merülni, elkezdi kezdetnek csökkenteni a fényerőt, hogy tudjon még egy darabig ugyanolyan intenzitással működni? Tehát úgy, hogy pl spórol, hogy egy idő után automatikusan sötétedik; és hogy szóval, nem véletlenül sötétedik mondjuk, de direkt úgy van kitalálva, hogy egy darabig még ne merüljön, hanem csak vegyen vissza a képernyő fényerejéből? Mert szerintem ez is pl egy tök jó opció lehet erre; én nem ismerem a telók mehanikáját, meg szoftverjeit; de szerintem ez is lehet még akár.
2020. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalam ugyan ez a helyzet, de altalaban keso este csinalja. Nekem a szemvedelem van bekapcsolva, azt gondoltam, hogy azert, de valoszinunek tartom, hogy inkabb az aksi merulesehez van koze.
2020. aug. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!