Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha meghajlott enyhén a telefon...

Ha meghajlott enyhén a telefon kerete azt ki lehet még óvatosan egyengetni vagy így kuka és új kéne hozzá?

Figyelt kérdés

Adott egy xiaomi redmi note 8T amin át ment egy autó és enyhén meghajlott leírások szerint a keret anyaga műanyag de ahogy elnézem elég szilárd mert csak enyhe hajlás látszik rajta.Szóval a képen látszik,hogy enyhén hajolt meg,ezt még lehet valahogy vissza egyenesíteni mondjuk szét bontott állapotban vagy új keretet kéne venni?

[link]



2020. aug. 10. 00:49
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ne probáld visszahajlítani, csak eltörnéd.
2020. aug. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Én csak azt szeretném megtudni, hogy hogy került a kocsi alá
2020. aug. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hallod én egyszer idegből úgy földhöz vágtam a huawei-t, hogy volt benne egy kis kanyar és feljött az egyik csücskénél a keret, teljesen jó volt utána is. A tiedet annyira nem látom, mert fényszűrőm be van kapcsolva
2020. aug. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még jó és használható akkor ne feszegesd
2020. aug. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2/


Haverom telefonja,elindúlt biciklizni de hátsó zsebbe rakta és kiesett. Aztán valaki meglátta az úton,hogy ott egy telefon de pont akkor ment át rajta egy autó.

2020. aug. 10. 08:33
 6/8 A kérdező kommentje:

4/


Működik de a kijelző kuka.

2020. aug. 10. 08:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a kijelző kuka én megorobalnam visszahajlitani kijelzocsere elott, de nagyon ovatosan. Mellesleg gyanitom nem csak az üveg de az érintőpanel is károsodhatott.
2020. aug. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7/


Az lett a vége,hogy aránylag jó áron sikerült találnom kijelzőt és keretet és azt fogom megvásárolni így át lesz építve az egész belsőszerve a telefonnak.Már csak egy valamit lenne jó tudni,hogy a xiaomi redmi note 8 és redmi note 8T hátsó kamerája ugyan olyan e,mert arra is kéne ilyen üveg lap ami védi a kamerákat de csak redmi note 8-ashotz valót találtam és képek alapján ugyan az.

2020. aug. 10. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!