Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P 40 Lite telefonra...

Fosterneni kérdése:

Huawei P 40 Lite telefonra van más megoldás, hogy a Google Play áruházat letötsem?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a Huawei telefonokon már nincsenek Google szolgáltatások, de emiatt jelenleg sok alkamazást egyáltalán nem lehet használni. Megpróbáltam letölteni a Play áruházat, de nem tudok bejelentkezni.

Van rá valami más megoldás?



2020. aug. 10. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

Van megoldás, de az mókolás. Ha ennyit kiadok egy telefonért, akkor elvárom, hogy azonnal működjön megfelelően. Nem én vagyok érte, hanem ez van értem. Ha fél napokat kutatni akarok, akkor visszarakom gépre valamelyik linuxot.


Nem szeretem az ilyen hekkeléses megoldásokat. Ha a Google egyszer észreveszi, akkor úgyis letiltja. Pl. a Youtube alternatívák sem zökkenőmentesek.


Akinek kell Google az ne vegyen Huawei telefont. Ne csináljon magának felesleges problémát.

2020. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!