Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás előtt állok.S...

Telefon vásárlás előtt állok.Samsung Galaxy A20e VS Xiaomi Redmi 9?

Figyelt kérdés

50.000 forintig enged a pénztárcám(ami nálunk Erdélyben 700 lej)

sokat böngésztem,sok telefontesztet néztem és nem tudom de nekem ebben az árban ez a két telefon tűnt a legerősebbnek.Melyik legyen?Vagy ha van jobb ötlet 50k-ig akkor szivesen várom.Valaszokat köszönöm


2020. aug. 10. 21:23
 1/5 anonim válasza:

Huawei p30 lite (használt)

Vagy

Huawei p20 lite (használt)

Vagy

Samsung g a20e

2020. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Xiaomi. Az a samsung közelében sincs a Redminek.
2020. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ha őszinte akarok lenni akkor én is úgy gondoltam hogy a Redmi jóval erősebb a Samsung nál.Az előző válaszra még csak annyit hogy nem nagyon szeretnék használt telefont venni
2020. aug. 11. 07:28
 4/5 anonim ***** válasza:
A20s-t vegyed. A Samsung 5-6évig simán bírja
2020. aug. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gondolom már megvetted amit megakartál, de aki pl később ide téved, és nem tud választani, én a Redmi 9-et mondanám. Semmi gondd nincs vele, nagyon megbízható
2020. nov. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!