Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sötét módot lehet úgy alkalmaz...

Sötét módot lehet úgy alkalmazni, hogy a játékokat ne befolyásolja?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy új telefont és sötét módot állítottam be a beállításokba, de sajnos így a kedvenc játékom használhatatlanná vált, mert nem lehet látni... Próbáltam a sötét mód egyéni alkalmazások beállításában kikapcsolni a játékra, de a felsorolásban külön a játék nincsen. Mit tehetek? Hogyan tudnám használni a sötét módot úgy, hogy az a játékot ne befolyásolja?


Válaszotokat előre is köszönöm!



2020. aug. 12. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Pár információt NEM adtál meg ahhoz, hogy segíteni lehessen...

(Gondolom ezért nem válaszolt még senki)


Milyen eszköz?

OS verzió?

Melyik játék(ok)?


Így azt mondom: lehet. Legalábbis az én készülékemen.

2020. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Redmi Note 8 Pro, Android 10 és Kifestős játék. Eddig csak ennél vettem észre. Páromnak ugyanilyen telefoja van, de nála nincs ilyen probléma.
2020. aug. 12. 15:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Paint By Number - Ingyenes Kifestőkönyv & Puzzle a játék
2020. aug. 12. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a játékot...

Párod készülékén normálisan működik ugyanaz a játék?


Ha azon sem működik megfelelően, akkor egyértelműen a játékban van a hiba.

2020. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neki megfelelően működik. Ezért nem értem, hogy miért nem jó nekem :/ remélem valahogyan megoldódik és nem a telefonnal van valami
2020. aug. 12. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak a próba kedvéért klónozd a játékot és nézd meg, hogy a klónozott alkalmazás megfelelően működik -e. (Biztonság ➡ Klónozott alkalmazások)


Ha a klónozott alk. megfelelően működik, akkor az alkalmazás adatainak törlése (ami az esetleges játék eredményeket törölheti, ha az nincs a "Google Play játékok" -on keresztül a Google szervereivel szinkronizálva) megoldást jelenthet.

2020. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!